Schroniska Młodzieżowe w mieście Barcelona

Barcelona - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Barcelona na Hostele.com. Barcelona - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Barcelona.

Witamy w Barcelonie

Barcelona. Od czego by tu zacząć? Możemy starać się opisać znane atrakcje, te projektu wielkiego Gaudiego; możemy opowiedzieć o kolorowych bazarach, o namiętnych i energicznych mieszkańcach, czy o pięknych plażach miejskich. Moglibyśmy powiedzieć o nocach spędzonych w knajpkach w centrum miasta, szczególnie w rejonach od El Raval do Gotico. Trzeba też wspomnieć o tutejszych hostelach są fajne, tanie, idealne dla turystów indywidualnych; natomiast te na przedmieściach świetnie sprawdzają się dla grup zorganizowanych. Schronisko stanie się twoją bazą na aktywne zwiedzanie i wieczorne wyjścia. Moglibyśmy jeszcze długo opowiadać. Ale Barcelona jest jednym z tych miast, na które naprawdę nie można się specjalnie przygotować. Nasza rada? Kosztuj lokalnej żywności na każdym kroku; tańcz z mieszkańcami; wałęsaj się bez celu wzdłuż Ramblas i niech to prawdziwie międzynarodowe, indywidualne i inspirujące miasto zabierze Cię w niezapomnianą podróż.

Muzea w niedzielę

Wiele muzeów Barcelony oferuje bezpłatny wstęp w niedzielne popołudnia, w tym Muzeum Picassa i Muzeum Miejskie. Inne są bezpłatne w pierwszą niedzielę każdego miesiąca, tak jak Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii.

Park Güell

Jeśli Sagrada Familia zrobiła na tobie duże wrażenie to z pewnością pokochasz i to - publiczny park, do którego zresztą dużo łatwiej się dostać, również projektu Gaudiego, zaskoczy się relaksującą atmosferą, która przyciąga młodych mieszkańców i tłumy z hosteli..Podziwiaj zapierający dech w piersi widok na miasto.

Strona internetowa: www.parkguell.cat/

Adres: Carrer d'Olot, s/n, 08024 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Zdrowie

Kino Lliure

Siedzenie w ciemnym kinie jest ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, gdy jesteś w tak malowniczym miejscu, ale kino plenerowe przy plaży to zupełnie inna kwestia. Kino Lliure oferuje bezpłatne pokazy w czwartek i niedzielne wieczory od połowy lipca przez większość sierpnia. Znajdziesz je na plaży Sant Sebastia.

Strona internetowa: www.cinemalliure.com

Adres: Playa de Sant Sebastià Plaça Mar, Barcelona 08003, Spain

Dzielnica: Barceloneta

Sagrada Família

Bez względu na to czy turyści zatrzymują się w luksusowym hotelu czy w niskobudżetowym schronisku, swoje pierwsze kroki kierują do pięknej Bazyliki zaprojektowanej przezAntoniego Gaudiego. To jest w budowie od 1882 roku i potrwa co najmniej 30 lat, aby ją zakończyć. Zalecamy zrobić rezerwację z wyprzedzeniem.

Strona internetowa: http://www.sagradafamilia.org/en/

Adres: Carrer de Mallorca, 401, 08013 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Sagrada Família

Casa Milà

Popularnyjako "La Pedrera", jeden z najbardziej znanych budynków, zbudowany w okresie Katalońskiej Art Nouveaui jeden z najbardziej ambitnych dzieł Gaudiego.

Dzielnica: Dreta da l'Eixample

Las Ramblas

La Rambla to główna ulica w Barcelonie, gdzie znajduje się mnóstwo kawiarenek, sklepów z pamiątkami i artystów ulicznych. To długa ulica podzielono na kilka krótszych ulic, takich jak Rambla de Sant Josep, stąd znana pod nazwąLas Ramblas, jako jej odmiana w liczbie mnogiej.

Adres: La Rambla, Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Ciudad Vieja

Poble Espanyol

Mała hiszpańska wioska, w której znajdują się repliki domów i budynków w różnych stylach. Można tu wędrować wzdłuż skwerów, ulic i ogrodów, odwiedzać bary lub sklepyz rękodziełem i bazaryktóre sprzedajątradycyjne hiszpańskie towary.

Strona internetowa: www.poble-espanyol.com/en/

Adres: Av Francesc Ferrer i Guardia, 13, 08038 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: El Poble Sec

Camp Nou

Turystów, którzy są fanami piłki nożnej, nie może zabraknąć na Camp Nou, gdzie mogąpodążać śladami legend sportowych, takich jak Cruyffa, Maradona, Guardiola i Ronaldinho.

Strona internetowa: www.fcbarcelona.com

Adres: C. Aristides Maillol, 12, 08028 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: St Ramon - Maternitat

Poble Sec

To nie może nie jest rejon szczególnie bogaty w atrakcje, ale Poble Sec to napewno ciekawe miejsce, który oferuje autentyczność Barcelonay- wąskie uliczki, niezależne sklepy i restauracjeidealne na rodzinną biesiadę. Trochę odsunięte od szlakuturystycznego, ale wciąż pełne życia, jest to świetna okolica do spędzenia fajnych wieczorów nie wydając przy tym fortuny. Są tu też hostele, więc nie jest to zły wybór na bazę.

w przystępnej cenie Cisza i spokój Tam gdzie mieszkają miejscowi

Gótico

Dzielnica Gotycka, znajduje się po drugiej stronie Ramblas i El Raval, to popularna dzielnica, gdzie turyści znajdą zawsze coś dla siebie. To wciąż dobre miejsce na całonocną zabawę,ale również atrakcyjne w ciągu dnia, kiedy ulice oferują przyjemny cień. Szczególną atrakcją tego miejsca jest mostCarrer del Bisbe.

Deptaki Turystyczny Piękne budynki

El Raval

El Raval nie jest łatwe do przebrnięcia. Ta charakterystyczna część Starego Miasta jest miejscem gdzie łatwo się zgubić w gąszczu barów i pubów oraz tłumu, który przemierza z jednego do drugiego. Chyba że wolisz spędzać wieczory na szalonej zabawie wówczasEl Raval jest miejscem dla ciebie. Słowo ostrzeżenia: jak wiele zatłoczonych miejsc jest to raj dla kieszonkowców.Swoje kosztowności lepiej zostaww akademiku.

Potańcówka Czadowy Bary

Sala Montjuïc (lipiec – sierpień)

Barcelona organizuje coroczną imprezę, której główną atrakcją jest kino na świeżym powietrzu, z muzyką na żywopo projekcji, a jego cechą charakterystyczną są pokazy filmów w oryginalnej wersji językowej.

Strona internetowa: www.salamontjuic.org

Adres: Ctra. de Montjuïc, 66, 08038 Barcelona, Spain

Dzielnica: Distrito 3

Festiwal filmowy Sitges

Zapraszamy wszystkich turystów do nadmorskiej miejscowości Sitges - łatwo ru dojechać z Barcelony, a sama podróż jest wielką atrakcją- Sitges to gospodarz jednego z największych na świecie festiwaliznanych horrorów i filmów fantasy, który organizowany jest każdego roku we wrześniu.

Strona internetowa: www.sitgesfilmfestival.com/eng

Mercat de Mercats (październik)

Zapoczątkowany w 2009 roku, "rynek rynków" - Mercat de Mercatsjest zorganizowany po to abyzaprezentować najlepsze hiszpańskie wyroby z całej Katalonii. Wszystko to odbywa sięnaprzeciwko katedry w Barcelonie, więc lokalizacja jest bardzo atrakcyjna.

Strona internetowa: http://somdemercat.cat/ca/mercat-de-mercats

Adres: Avinguda de la Catedral, Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Barrio Gòtico

Festwial Festa de Sant Jordi (kwiecień)

Jeśli nie jesteś pewien, kiedy zarezerwuj swój hostel w Barcelonie, to ten festiwal, rozpoczynący sięw dniu 23 kwietnia to doskonały czas, aby się tu wybrać. Tradycyjnie kobiety są obdarowane czerwoną różę, mężczyźni otrzymują książkęa całe katalońskie miasto jest pochłonięteobchodami z koncertami, paradami i innymi atrakcjami ulicznymi.

Festes de la Mercè (wrzesień)

Poczujesz, że ściany w twoim hostelu się bujają i to przez pięc nocy z rzędu, kiedy odbywa się festiwalFestes de La Merce. Spodziewaj się fajerwerków, występów na żywo, castellers (ludzkie wieże), wystaw kulturalnych i wielu innych atrakcji.

Strona internetowa: http://lameva.barcelona.cat/merce/ca/

Festiwal Primavera Sound Festival (czerwiec)

Primavera Sound Festival jest obecnie jednym z największych wydarzeń muzycznych w Europie, przyciąga ponad 250 artystów, w tym lokalne grupy i międzynarodowe wielkie nazwiska. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc na polu namiotowym, więc rezerwuj z wyprzedzeniem, póki schroniska nie są zapełnione!

Strona internetowa: www.primaverasound.com

Adres: Parc del Forum, Plaça de Leonardo da Vinci, 4-5, 08019 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: San Martin

Cruïlla

Znajdująca się na placuParc del Forum, Cruïlla prezentuje występy międzynarodowych oraz lokalnych gwiazd do tego można tu oglądać pokazy cyrkowe i nne atrakcje. Mieszkańcy proszeni są o sugestie dotyczące kolejnych występów, artyści wybierani są w głosowaniu.

Strona internetowa: www.cruillabarcelona.com/en

Adres: Parc del Forum, Plaça de Leonardo da Vinci, 4-5, 08019 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: San Martin

Barcelona Beach Festival

Nieziemska impreza na plaży - beach party z prawdziwego zdarzenia, Barcelona Beach Festival jest świętem muzykihouse i trance na plaży Playa del Besos w lipcu.

Strona internetowa: www.bcnbeachfestival.com

Adres: Playa del Besos, Spain

Dzielnica: San Martin

La Boqueria

Zarezerwuj stolik w jednym z barów tapas, który mieści się wogromnym rynku spożywczymLa Boqueria, na La Rambla. Świeże,lokalne jedzenie do tego w szalenie przystępnych cenach, a to także wielka szansa dla turystow do wypróbowania swojego hiszpańskiego.

Strona internetowa: www.boqueria.info

Adres: La Rambla, 91, 08001 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Ciudad Vieja

Telefon: 093 318 25 84

Bacoa

Bacoa jest jednym z atrakcyjniejszych burgerowni, w których będziesz mieć okazję jeść a do tego ucieszy cię fakt że jest aż pięć lokaliw Barcelonie. NajpopularniejszyLittle Bacoa,mieści się przyCarrer Colomines.

Strona internetowa: http://www.bacoa.es/

Adres: Carrer Colomines, 2, 08003 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: San Pedro

Telefon: 93 268 95 48

Bo de B

Placki są grube jak twoje ramię. Sałatki nie zdołasz dojeść całej. A posiłki kosztują zaledwie5 €. Wielu miejscowych i turystów ciągnie by zjeść kanapkę do tego lokaluw Dzielnicy Gotyckiej.

Adres: Carrer de la Fusteria, 14

Dzielnica: Barrio Gòtico

Telefon: 093 667 49 45

Bazar Mercat de Santa Caterina

Bazar Mercat de Santa Caterina, w dzielnicy El Born, jest mniejszy i mniej turystów tu zagląda. Ale polecamy go jeśli chcesz kupić ser i inne przekąski na piknik lub zamówić tapas w restauracji Santa Catalina Cuevas.

Strona internetowa: www.mercatsantacaterina.com

Adres: Avinguda de Francesc Cambo 16 Ciutat Vella, Parc, 08003

Dzielnica: Born

Telefon: 093 319 57 40

Juicy Jones

Jeślijesteś zmęczony całymi dniami spędzonymi na zwiedzaniu i nocami spędzonymi w klubach to wypróbuj pysznych sokówi, ofert dnia i egzotycznych dań wegańskich.Główne danie już od € 6,50.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/JuicyJonesBarcelona

Adres: Carrer de l'Hospital, 74, 08001 Barcelona

Dzielnica: El Raval

Telefon: 093 443 90 82

Collage

Ciesz się niedrogimi koktajlami z subtelną nutą w modnym barze w stylu retro,który jest doskonale usytuowany w pobliżu hosteli w Dzielnicy Gotyckiej.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/CollageBarcelona

Adres: 5, Carrer dels Consellers, 1, 08003 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: San Pedro

Luz de Gas

Ta niewielkich rozmiarów sala koncertowa oddaje klimat burleski. Tjtaj wczesnym wieczorem odbywają się koncerty a po nich to miejsce przeistacza się w nocny klub, gdzie zabawa trwa do wczesnego rana.

Strona internetowa: http://www.luzdegas.com/

Adres: Carrer de Muntaner, 246, 08021 Barcelona

Dzielnica: Sant Gervasi - Galvany

Telefon: 093 209 77 11

Bar Tequila

Czy zabraliście ze sobą w podróż słuchawki? To nic nie szkodzi, one wiszą przy barze,po to aby posłuchać wybranej piosenki nie przeszkadzajac przy tym innym.Na początku wydaje sięto dziwnelub śmieszne. Ale jak raz spróbujesz to nie możesz przestać.

Adres: Carrer dels Escudellers, 28, 08002 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Barrio Gòtico

Telefon: 093 301 25 58

CatBar

Jeśli jesteś miłośnikiem piwa,toCatBar w dzielnicy El Born serwuje regionalne piwa rzemieślnicze i kilka międzynarodowych trunków. Jest muzyka na żywo, malowidła na ścianie (tak - zgadliście - koty) i przyjazneturystom klimat i ceny.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/CatBarCAT

Adres: Carrer Boria, 17, 08003 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Born

Telefon: 093 310 08 81

La Ovella Negra

Znajdująca się w pobliżuLa Rambla, La Ovella Negra (Czarna Owca) jest w miarę tania i pełnamieszkańców i turystów, którzy przychodzą tu dla ochłody. Możesztu również pograć w bilard i piłkarzyki.

Strona internetowa: www.ovellanegrabcn.net

Adres: Calle de les Sitges, 5, 08001 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: El Raval

Els Encants

Ten pchli targuległ dużej zmianie po tym jak został przeniesiony w zadaszone miejsce. Przeglądaj,poluj, kupuj, targuj się i obcuj z miejscowymi.

Adres: Avinguda Meridiana, 69, 08018 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Fort Pienc

Art Montfalcon

Łatwiej jest powiedzieć czego tu nie znajdziesz. Przechodź z pomieszczenai do pomieszczenie a znajdziesz tu gadżety, dzieła sztuki, rękodziełoi lokalne wyroby.Możesz tu buszować godzinami.

Strona internetowa: http://www.montfalcon.com/

Adres: Carrer dels Boters, 4, 08002 Barcelona, Barcelona, Spain

Dzielnica: Barrio Gòtico

Telefon: 093 301 13 25

La Maquinista

Kiedy podróżujesz tylko z niewielkim plecakiem, potrzeba ci solidnych ubrań. Centrum handloweLa Maquinista oferuje w swych sklepach ubraniawielkich projektantów, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Barcelonie - dla przykładu znajdziesz tu Forever21 i Aldo.

Strona internetowa: http://en.lamaquinista.com/

Adres: Carrer de Potosí, 2, 08030 Barcelona, Barcelona, Spain

Powiedz nam Hola!: Super aktywni turyści powinny zaopatrzyć się w kartę Hola BCN!, zwaną także jako Barcelona Travel Card, która umożliwia nieograniczone przejazdy we wszystkich środkach transportu na 2, 3, 4 lub 5 dni. Nie mylić z ...

... Kartą Barcelona Card: Ta karta oferuje nieograniczone przejazdy plusa zniżki w sklepach, atrakcjach i restauracjach.

Podziel się kosztami odróży: Można również skorzystać z biletów T10 na pierwszą strefę Zone 1, które mogą być dzielone z resztą twoich towarzyszy, dają możliwość przesiadek na inne środki transportu w obrębie miasta.

Lotniska

Główne lotnisko w Barcelonie to Barcelona Airport, znane również jako Barcelona El Prat. Lotnisko posiada 2 terminale: Terminal 1 (T1) i Terminal 2, który składa się z 3 oddzielnych budynków zwanych T2A, T2B i T2C.

Aby dotrzeć do hostelu należy skorzystać z autobusów Aerobus (A1 i A2), które dojeżdżają do Plaça de Catalunya, odchodzą co 10 minut a podróż trwa 35 minut; lub autobusu numer 46, który kursuje między Plaça d'Espanya i lotniskiem w Barcelonie (T1 i T2) Autobusy nocne kursują również do / z terminali T1 / T2 co 20 minut.

Lub skorzystaj z pociągu RENFE (kolej hiszpańska), który kursuje co pół godziny do stacji Sants, a podróż trwa 18 minut.

Kolej

Szybkie pociągi z najważniejszych hiszpańskich miast i innych miast europejskich docierają do stacji Sants, głównego dworca kolejowego i dworca, obsługującego pociągi o dużych prędkościach z wielu hiszpańskich i zagranicznych miejsc. Tutaj zatrzymuje się również kolej podmiejska i pociągi na lotnisko w Barcelonie. Pociągi krajowe i regionalne również zatrzymują się na stacji Franca.

Autobus

Doświadczeni turyści będą już zaznajomieni z dworcem autobusowym Barcelona Nord, gdzie większość krajowych i międzynarodowych przewoźników ma swój przystanek końcowy. Autobusy odjeżdżają również z dworca Barcelona Sants i innych dzielnic miasta.

Poruszanie się

Kup wcześniej kartę na przejazdy Barcelona Transport Card lub bilet T10 przy wejściu do każdej stacji metra, która uprawnia do 10 przejazdów metrem, niektórymi pociągami, autobusami, tramwajami i koleją RENFE w Strefie 1.

Język: Większość mieszkańców rozumie i mówi po hiszpańsku, choć miejscowi mówią dialektem katalońskim.

Waluta: Euro

Napięcie: 220V

Strefa czasowa: czas środkowoeuropejski

Numer kierunkowy: +34 dla Hiszpanii, 93 dla Barcelony

Poczta

Poczta główna w Barcelonie znajduje się na Plaça d'Antoni López na dole Via Laietana w pobliżu dzielnicy portowej w Barcelonie. Plaça Antonio López, 08002, Barcelona 90 219 71 97

Szpitale

Vall d'Hebron General Hospital

119-129, Horta-Guinardó, 08035 Barcelona

Tel: 093 274 61 00

Szpital Sant Joan de Deu

Passeig Sant Joan de Deu 2, 08950 Esplugues de Llobregat, Barcelona

Tel: 093 253 21 00.

Apteka na La Rambla 98 (przed Boqueria). Tel: 093 301 28 43

Informacja turystyczna

Główne biuro turystyczne znajduje się na placu Plaça de Catalunya, najbardziej ruchliwym placu w Barcelonie. Nie możesz znaleźć - szukaj wielkich filarów ze słowem "ja" na górze, które zaznaczyć wejście. Tel: 093 285 38 34

Godziny otwarcia

Sklepy zwykle otwarte od 9:00 do 13: 00/14: 00, potem ponownie od godziny 16:30 do 20:00 lub później. Wiele z nich jest zamknięta w sobotnie popołudnia i niedziele. Główne domy towarowe są otwarte przez cały dzień do późna, w tym w soboty i mniejsze supermarkety otwarte są także w niedzielne wieczory.

Numery alarmowe: Ogólny numer alarmowy 112. pogotowie ratunkowe -  061 i straż pożarna - 080.

Dzielnice

Hostel Hostele i Schroniska - Barcelona Kastle City Break

Our Castle is at 30 minutes of placa Catalunya. It permits, in one way, to enjoy the peaceful of the nature and in the other way, to live the city life in Barcelona.

Hostel Hostele i Schroniska - WOW Hostel Barcelona

Osobom, które lubią zwiedzać muzea, galerie czy wystawy polecamy Sarrià-St. Gervasi. Do największej atrakcji Barcelony Sagrada Familia można dotrzeć na piechotę, w ciągu 30 minut, lub dojechać metrem 3 stacje wsiadając na przystanku Hospital Clinic (do którego dojdziemy w 8 minut na piechotę z naszego hostelu). W 15 minut można dojść do największego centrum handlowego w Barcelonie - L'illa Diagonal. Położenie naszego hostelu umożliwia łatwe dotarcie do największych atrakcji miasta. Do Placa Espanya można dojechać autobusem w 16 minut!

Hostel Hostele i Schroniska - Amistat Beach Hostel Barcelona

Czy masz ochotę wyruszyć dziś na plażę? Przecież już tam jesteś! W ciągu niespełna 5 minut będziesz cieszyć się urokami pięknych plaż Mar Bella i Bogatell A może wolisz powałęsać się po uliczkach Barcelony i sprawdzić każdy jej zakamarek? Idealnie! Zaledwie 5 stacji metra od naszego hostelu znajduje się centrum miasta z atrakcjami Gothic Quarter, Las Ramblas, Plaza Catalunya…

Hostel Hostele i Schroniska - Bird House Hostel

Nasi goście cenią nas za świetne położenie w centrum Barcelony i zaledwie 15 minut spacerem od takich atrakcji jak za Catalunya i Las Ramblas. Bardzo łatwo do nas dotrzeć z lotniska, autobus AirBus zatrzymuje się 30 metrów od Bird House, na przystanku "Gran Via-Urgell".

Hostel Hostele i Schroniska - Bed & Bike Barcelona Hostel

Barcelona Bed & Bike znajduje się w dzielnicy Eixample, spokojnym zakątku, z którego bardzo łatwo dotrzeć do centrum miasta. Znajdujemy się jedynie 5 minut piechotą od Sagrada Familia i 10 minut na piechotę od takich miejsc jak Las Ramblas , Plaza Catalunya , Arc de Triomf , Born oraz Barceloneta .

Hostel Hostele i Schroniska - Arc House Barcelona

Arc House to hostel i schronisko młodzieżowe, znajdujące się w centrum Barcelony, jedynie 350 metrów od stacji metra Arc de Triomf. W hostelu można korzystać z darmowego internetu WiFi a pokoje są wyposażone w szafki.

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Barcelona

Generator Hostel is located just over a quarter mile from the fashionable Passeig de Gracia Avenue. The Gràcia district, which has plenty of boutique shops and bars, is only 200 yards away. Near La Sagrada Familia.

Hostel Hostele i Schroniska - Factory House

Park Güell Civil War Bunkers Gracia district

Hostel Hostele i Schroniska - Safestay Barcelona Gothic

Come to Safestay BCN Gothic hostel and fall in love with the welcoming, relaxed atmosphere of this hostel in the Gothic district of Barcelona, unquestionably one of the coolest parts of the town, where craftspeople, cosy restaurants and trendy bars will help you enjoy all the charm Barcelona has to offer.

Hostel Hostele i Schroniska - St Christopher's Inn, Barcelona

We’re located 50-meters from Plaça Catalonia and right around the corner from the famous La Boqueria Markets, the Triangle mall, and the MacBa art gallery.

Hostel Hostele i Schroniska - Ten To Go Hostel

Chill-out in plaza de Osca or Bonet i Muixi while enjoying the fine wheather of Barcelona and having some tapas! Come and see our famous human castles, both show and trainings!

Hostel Hostele i Schroniska - Be Sound Hostel Barcelona

Barcelona Sound Hostel jest niesamowite tuż hostel w samym sercu Barcelona City Center. Nasz hostel jest zreformowany typowe Barcelona Apartment Building-6 piętrach wysokich ze wspaniałym tarasem na dachu, balkonów na każdym piętrze i pięknymi widokami na artystycznej dzielnicy Raval z...Barcelona Sound Hostel jest niesamowite tuż hostel w samym sercu Barcelona City Center. Nasz hostel jest zreformowany typowe Barcelona Apartment Building-6 piętrach wysokich ze wspaniałym tarasem na dachu, balkonów na każdym piętrze i pięknymi widokami na artystycznej dzielnicy Raval z...

Hostel Hostele i Schroniska - Mellow Hostel Barcelona

Czy jesteś zielona minded ? Tak jak my!! Na Hillview Barcelona rozumiemy, jak ważne jest, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko i zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie. Mamy już zaczął brać środki być pomocny jak to możliwe: Air uwarunkowana jest jedynie...Czy jesteś zielona minded ? Tak jak my!! Na Hillview Barcelona rozumiemy, jak ważne jest, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko i zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie. Mamy już zaczął brać środki być pomocny jak to możliwe: Air uwarunkowana jest jedynie...

Hostel Hostele i Schroniska - Pars Tailor's Hostel

Tailor's Hostel zlokalizowany jest w śródmieściu Barcelony, w Sant Antoni, jednej z najstarszych i najbardziej popularnych okolic w dzielnicy Eixample. Bardzo łatwo dostać się stąd do głównych punktów miasta, Plaça Catalunya i La Rambla znajdują się w odległości 10-15-minutowego spaceru. Tyle...Tailor's Hostel zlokalizowany jest w śródmieściu Barcelony, w Sant Antoni, jednej z najstarszych i najbardziej popularnych okolic w dzielnicy Eixample. Bardzo łatwo dostać się stąd do głównych punktów miasta, Plaça Catalunya i La Rambla znajdują się w odległości 10-15-minutowego spaceru. Tyle...

Hostel Hostele i Schroniska - Hola Hostal Eixample

Hola Hostel Eixample leży 15 minut piechotą od Plaza Catalunya. Oferuje słoneczny taras, całodobową recepcję i stulowe klimatyzowane dormy z darmowym dostępem do internetu. Stacja autobusowa położona jest 500 metrów od hostelu. Każdy przestrzenny dorm urzadzony jest w stylu modern decor....Hola Hostel Eixample leży 15 minut piechotą od Plaza Catalunya. Oferuje słoneczny taras, całodobową recepcję i stulowe klimatyzowane dormy z darmowym dostępem do internetu. Stacja autobusowa położona jest 500 metrów od hostelu. Każdy przestrzenny dorm urzadzony jest w stylu modern decor....

Hostel Hostele i Schroniska - Ideal Youth Hostel

Dlaczego warto rezerwować u nas @ Idealny Schronisko Barcelona podróżna domu w Centre? 1. Location 2. Price 3. Service 4. Food 5. Experience 1 lokalny. Lokalizacja Lokalizacja Location.Our klienci mówią nam, a my go znamy, mamy najlepszą lokalizacją w mieście....Dlaczego warto rezerwować u nas @ Idealny Schronisko Barcelona podróżna domu w Centre? 1. Location 2. Price 3. Service 4. Food 5. Experience 1 lokalny. Lokalizacja Lokalizacja Location.Our klienci mówią nam, a my go znamy, mamy najlepszą lokalizacją w mieście....

Hostel Hostele i Schroniska - Sant Jordi Hostel Rock Palace

O us Sant Jordi Hostel Rock Palace jest skałą hostel w Barcelonie! Dedykowane do muzyki rockowej w każdym wieku jest to hostel projektant w centrum Barcelony z najlepszych nowoczesnych udogodnień, w idealnej lokalizacji centralnej, atmosfera zabawy i znanych na całym...O us Sant Jordi Hostel Rock Palace jest skałą hostel w Barcelonie! Dedykowane do muzyki rockowej w każdym wieku jest to hostel projektant w centrum Barcelony z najlepszych nowoczesnych udogodnień, w idealnej lokalizacji centralnej, atmosfera zabawy i znanych na całym...

Hostel Hostele i Schroniska - 360 Hostel Barcelona

O property 360 Hostel znajduje się w samym centrum Barcelony, bardzo blisko Plaza Catalunya. Jako właściciele podróżują kochanków, doskonale wie, jak spełnić wszystkie Twoje potrzeby i jak najlepiej dla Twojego pobytu w Barcelonie. Ciesz się duży salon z wygodnymi kanapami,...O property 360 Hostel znajduje się w samym centrum Barcelony, bardzo blisko Plaza Catalunya. Jako właściciele podróżują kochanków, doskonale wie, jak spełnić wszystkie Twoje potrzeby i jak najlepiej dla Twojego pobytu w Barcelonie. Ciesz się duży salon z wygodnymi kanapami,...

Hostel Hostele i Schroniska - Barcelona Be Dream Hostel

Barcelona Dream Hostel to niekończąca się marzenie !!! located naprzeciwko stacji metra Pep Ventura L2. Zaledwie 15 minut od Plaza Catalunya, Las Ramblas i Sagrada Familia przez Metro. A nowy i nowoczesny hostel i intensywny, pełen kolorów i z dużym...Barcelona Dream Hostel to niekończąca się marzenie !!! located naprzeciwko stacji metra Pep Ventura L2. Zaledwie 15 minut od Plaza Catalunya, Las Ramblas i Sagrada Familia przez Metro. A nowy i nowoczesny hostel i intensywny, pełen kolorów i z dużym...

Hostel Hostele i Schroniska - Bcnsporthostels

O property Bcnsporthostels jest nowym i nowoczesnym stylu hostel, koncentruje się na świecie sportu z centrum sąsiedniego sportu, który pozwala połączyć turystykę z pokojami sports. Accommodation All są łazienką i wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, pojedynczych gniazd zasilania i lampki...O property Bcnsporthostels jest nowym i nowoczesnym stylu hostel, koncentruje się na świecie sportu z centrum sąsiedniego sportu, który pozwala połączyć turystykę z pokojami sports. Accommodation All są łazienką i wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie, pojedynczych gniazd zasilania i lampki...

Hostel Hostele i Schroniska - Barcelona Urbany Hostel

Barcelona Urbany Hostel to najnowocześniejszy hostel w Barcelonie. Na dachu hostelu znajduje się wspaniały taras, z którego można podziwiać widok na miasto i zawierać nowe przyjaźnie. Jesteśmy jedynym hostelem w Barcelonie, który oferuje darmowy dostęp do krytego basenu i klubu...Barcelona Urbany Hostel to najnowocześniejszy hostel w Barcelonie. Na dachu hostelu znajduje się wspaniały taras, z którego można podziwiać widok na miasto i zawierać nowe przyjaźnie. Jesteśmy jedynym hostelem w Barcelonie, który oferuje darmowy dostęp do krytego basenu i klubu...

Hostel Hostele i Schroniska - Sant Jordi Sagrada Familia

O property Sant Jordi Sagrada Familia Hostel jest nasz najnowszy, najciekawszy i najbardziej nowoczesny hostel aktualne: Projektant hostel, który odzwierciedla żywe kultury miejskiej i twórczości artystycznej w Barcelonie. Dowiedzieć się, co sprawia, że ​​Barcelona najlepszym europejskim miastem dla skateboarding, street-artu,...O property Sant Jordi Sagrada Familia Hostel jest nasz najnowszy, najciekawszy i najbardziej nowoczesny hostel aktualne: Projektant hostel, który odzwierciedla żywe kultury miejskiej i twórczości artystycznej w Barcelonie. Dowiedzieć się, co sprawia, że ​​Barcelona najlepszym europejskim miastem dla skateboarding, street-artu,...

Hostel Hostele i Schroniska - Sun and Moon Hostel

Hostel znajduje się na ulicy Ferran, obok placu Rambles i Plaça Sant Jaume. Schronisko młodzieżowe jest doskonałym miejscem na nocleg dla tych, którzy nie preferują wydawania dużych sum pieniędzy za nocleg. Schronisko jest w centrum miasta w pobliżu Katedry, Teatre...Hostel znajduje się na ulicy Ferran, obok placu Rambles i Plaça Sant Jaume. Schronisko młodzieżowe jest doskonałym miejscem na nocleg dla tych, którzy nie preferują wydawania dużych sum pieniędzy za nocleg. Schronisko jest w centrum miasta w pobliżu Katedry, Teatre...

Hostel Hostele i Schroniska - Buba House

WITAJCIE W BUBA HOUSE... WASZYM DOMU W BARCELONIE! . Jest to pensjonat, który różni się od tradycyjnych hosteli. To spokojne miejsce, gdzie możecie poczuć się, jak w domu! Znajdujemy się blisko wszystkich atrakcji turystycznych i centrum miasta. . Buba House to...WITAJCIE W BUBA HOUSE... WASZYM DOMU W BARCELONIE! . Jest to pensjonat, który różni się od tradycyjnych hosteli. To spokojne miejsce, gdzie możecie poczuć się, jak w domu! Znajdujemy się blisko wszystkich atrakcji turystycznych i centrum miasta. . Buba House to...

Hostel Hostele i Schroniska - No Limit Hostel Central

O us Ona Paseo de Gracia Hostel zaskoczy Cię swoją doskonałą lokalizacją. Możesz cieszyć Las Ramblas, Plaza de Catalunya, odwiedzić bary i sklepy na Paseo de Gracia, dzieła Gaudiego, takie jak Casa Batllo, La Pedrera i Sagrada Familia. Hostel położony...O us Ona Paseo de Gracia Hostel zaskoczy Cię swoją doskonałą lokalizacją. Możesz cieszyć Las Ramblas, Plaza de Catalunya, odwiedzić bary i sklepy na Paseo de Gracia, dzieła Gaudiego, takie jak Casa Batllo, La Pedrera i Sagrada Familia. Hostel położony...

Hostel Hostele i Schroniska - Backpackers House BCN

BackpackersHouseBcn mieści się w centrum Barcelony. Aby się zameldować i odebrać klucze do swojego pokoju musisz podejść pod następujący adres: Str. Gran Via de les Corts Catalanes 602 (róg ulicy z Street Balmes). Schronisko znajdue się na przeciwko uniwersytetu, 300...BackpackersHouseBcn mieści się w centrum Barcelony. Aby się zameldować i odebrać klucze do swojego pokoju musisz podejść pod następujący adres: Str. Gran Via de les Corts Catalanes 602 (róg ulicy z Street Balmes). Schronisko znajdue się na przeciwko uniwersytetu, 300...

Hostel Hostele i Schroniska - The Loft hostel

O us Our okolicy jest pełna klejnotów architektury Gaudiego. Hostel znajduje się obok drzwi do wielkiej liczby restauracji i centrów handlowych. Stąd większość miasta jest łatwo dostępny foot. Factory Gardens jest bardzo przytulny hostel i ma uroczy garden. Accommodation Hostel...O us Our okolicy jest pełna klejnotów architektury Gaudiego. Hostel znajduje się obok drzwi do wielkiej liczby restauracji i centrów handlowych. Stąd większość miasta jest łatwo dostępny foot. Factory Gardens jest bardzo przytulny hostel i ma uroczy garden. Accommodation Hostel...

Hostel Hostele i Schroniska - Alternative Creative Youth Hostel Barcelona

Super klimat, wspaniała atmosfera! Alternative Creative Youth Home mieści się w zabytkowym budynku i jest doskonałą bazą na planowanie wycieczek i zwiedzania miasta. Hostel został ponownie odnowiony w 2006 i oferuje niezapomniane warunki i wrażenia dla wszystkich poszukujących przygód i...Super klimat, wspaniała atmosfera! Alternative Creative Youth Home mieści się w zabytkowym budynku i jest doskonałą bazą na planowanie wycieczek i zwiedzania miasta. Hostel został ponownie odnowiony w 2006 i oferuje niezapomniane warunki i wrażenia dla wszystkich poszukujących przygód i...

Hostel Hostele i Schroniska - No Limit Hostel Sagrada Familia

O nas No Limit Hostel Sagrada Familia leży kilka kroków od La Sagrada Familia. Zapewniamy spokojną atmosferę dla wszystkch, którzy chcą zwiedzić miasto i poznać innych podrózników. W ciągu 10 minut dotrzecie stąd do największych atrakcji Barcelony. Najbliższa stacja metra znajduje...O nas No Limit Hostel Sagrada Familia leży kilka kroków od La Sagrada Familia. Zapewniamy spokojną atmosferę dla wszystkch, którzy chcą zwiedzić miasto i poznać innych podrózników. W ciągu 10 minut dotrzecie stąd do największych atrakcji Barcelony. Najbliższa stacja metra znajduje...

Hostel Hostele i Schroniska - No Limit Hostel Graffiti

Graffiti jest doskonałym miejscem dla tych, którzy szukają rozrywki i dobrej zabawy! Hostel jest duży, czysty i komfortowy, mieści się kilka przecznic od kościoła Sagrada Familia i 10 min. metrem od najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. W schronisku, są pokoje takie...Graffiti jest doskonałym miejscem dla tych, którzy szukają rozrywki i dobrej zabawy! Hostel jest duży, czysty i komfortowy, mieści się kilka przecznic od kościoła Sagrada Familia i 10 min. metrem od najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. W schronisku, są pokoje takie...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostelscat BCN

O property Hostelscat BCN to nowy hostel w Barcelonie (otwarty grudzień 2012), prowadzone przez 3 przyjaciółmi, którzy chcieli odtworzyć łatwym prowadzeniu i zaznajomieni atmosphere. Accommodation Hostelscat BCN oferuje pokoje prywatne i wieloosobowe od 4 do 6 osób z sahred łazienkami....O property Hostelscat BCN to nowy hostel w Barcelonie (otwarty grudzień 2012), prowadzone przez 3 przyjaciółmi, którzy chcieli odtworzyć łatwym prowadzeniu i zaznajomieni atmosphere. Accommodation Hostelscat BCN oferuje pokoje prywatne i wieloosobowe od 4 do 6 osób z sahred łazienkami....

Hostel Hostele i Schroniska - Room018

O us Room018 to nowy hostel, który został otwarty w maju 2014 roku misją jest dostarczanie najlepszych usług, najczystszy hostel i przyjazny personel w bardzo przystępnych cenach. Można poczuć się jak w hotelu i nadal mają najlepszy czas towarzyskich z...O us Room018 to nowy hostel, który został otwarty w maju 2014 roku misją jest dostarczanie najlepszych usług, najczystszy hostel i przyjazny personel w bardzo przystępnych cenach. Można poczuć się jak w hotelu i nadal mają najlepszy czas towarzyskich z...

Hostel Hostele i Schroniska - Urbany Hostel BCN GO!

O nas Nowy Urbany Hostel mieście się w samym centrum miasta, w dawnej dzielnicy Stowarzyszenia Architektów w Barcelonie. Właściciele odnowili budynej, aby odpowiadał potrzebom wszystkim pokoleniom podróżników. Oferujemy zarówno pokoje prywatne, jak i dormy. Pokoje We wszystkich pokojach znajdziecie: wygodne...O nas Nowy Urbany Hostel mieście się w samym centrum miasta, w dawnej dzielnicy Stowarzyszenia Architektów w Barcelonie. Właściciele odnowili budynej, aby odpowiadał potrzebom wszystkim pokoleniom podróżników. Oferujemy zarówno pokoje prywatne, jak i dormy. Pokoje We wszystkich pokojach znajdziecie: wygodne...