Schroniska Młodzieżowe w mieście Paryż

Paryż - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Paryż na Hostele.com. Paryż - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Paryż.

Witamy w Paryżu

Co jest takiego w Paryżu, że przyciąga tak wiele osób? Początkujący artyści chcą powiesić tam swoje prace, zakochani chcą spędzić tam romantyczne chwile, smakosze przybywają tu aby dobrze zjeść. Ale to już wszystko wiemy- kiedy zarezerwujesz hostel w Paryżu możesz także zwiedzić undergroundowe bary, centra sztuki cyfrowej i miejskie parki. A ponieważ miasto cieszy się niespłabnącą popularnością wśród turystów, jest tam duży wybór tanich i dobrze ppołożonych hosteli. Niezależnie od tego czy podróżujesz w grupie czy zwiedzasz centrum miasta na własną rękę, masz pewność, że znalazłeś idealne schronisko dla siebie. Warto jak najwięcej czasu spędzić na mieście i odkryć stronę współczesnego Paryża, którego nie zobaczysz w filmach. A jeśli nadal masz ochotę na stek i frytki i chcesz skraść całusa ukochanej osobie przy zachodzie słońca nad Montmartre, możesz zrobić to też..

Les Berges de Seine

Rozciągająca się 2,3 km, a obejmująca 4,5 ha, promenada oferuje wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych, a także miejsc do wypoczynku; wszystkie obszary są łatwo dostępne (niektóre wymagają wcześniejszej rezerwacji).Nie przegap pływających ogródów, zaprojektowanych przez artystę Niki de Saint Phalle, składający się z pięciu wysp połączonych mostami.

Strona internetowa: http://lesberges.paris.fr/

Cinema en Plein Air (lipiec - sierpień)

Wybierz się na seans filmowy w pięknymparkuParc de la Villette, gdzie można obejrzeć takieklasyki jak Lśnienie przez nowe produkcjei, oczywiście, najlepsze dzieła francuskiego kina.

Strona internetowa: http://lavillette.com/evenement/cinema-en-plein-air-home-cinema/

Dzielnica: XIX dzielnica

Promenade Plantée

Wyrusz z hostelowego pokojuna zwiedzanie miasta. Warto w plan dnia wpleść promenadę, która należy do zielonego szlaku, który biegnie przez prawie pięć kilometrów w dół nieczynnej linii kolejowej, oferując niezwykłeatrakcje.

Strona internetowa: http://www.promenade-plantee.org/

Wieża Eiffla

Jest to niekwestionowany numer jeden, na listach atrakcji wielu turystow. La Tour Eiffel zapewnianiezwykłe widoki na miasto od 1889 roku do pierwszego i drugiego poziomu prowadzą schody, ale musisz skorzystać z windy, aby dotrzeć do poziomu trzeciego, gdzie mieści się obserwatorium, gdzie znajdzieszprzyjemny mały bar, który serwuje szampana. Na zdrowie!

Strona internetowa: http://www.toureiffel.paris/

Adres: Champ de Mars, 5 Avenue Anatole France, 75007 Paris

Dzielnica: Tour Eiffel

Notre Dame

Możesz przebywać wtanim hostelu w nocy, ale w ciągu dnia koniecznie podziwiaj tespektakularne zabytki, takie jak ten. Notre dame - Nasza Pani należy dogotyckich katedra już z zewnątrz jej widok jestoszałamiający, a wnętrze jest równie imponujące. Znajdziesz tutajrównież fascynujące wystawy archeologiczne w krypcie.

Strona internetowa: http://www.notredamedeparis.fr/

Adres: 6 Parvis Notre-Dame - Pl. Jean-Paul II, 75004 Paris

Dzielnica: Dzielnica Łacińska

Telefon: 01-42-34-56-10

Cmentarz Père-Lachaise

Pere Lachaise to może icmentarz, ale fakt, że znajduje się narozległym malowniczym terenie, czyni go wspaniałą atrakcją turystyczną. Można się spodziewać, że odwiedzający gromadzą się wokół posąguOscara Wilde'a, przy jego spektakularnymnagrobku i składają kwiaty nagrobie Jima Morrisona frontmana grupy The Doors.

Adres: 16 Rue du Repos & Boulevard de Ménilmontant, 75020 Paris

Dzielnica: XX Okręgowy

Muzeum Musee d’Orsay

Luwr czy Orsay? My wybieramy i polecamy Orsay, ze względu naoszałamiające piękno głównej sali, i malownicze położenie na lewym brzegu Sekwany a kolekcja dzieł prezentuje głównie kolekcję francucką nurtów impresjonistycznego i post-impresjonistycznego.Do tego wstęp jest tańszy.

Strona internetowa: http://www.musee-orsay.fr/

Adres: 1 Rue de la Légion d'Honneur, 75007 Paris

Dzielnica: Siódma dzielnica

Telefon: 01-40-49-48-14

La Gaîté Lyrique

Ten teatr, którymieści się w XIX-wiecznym budynku, jest idealnym miejscem dla miłośników sztuki. Można opisaćjako "miejsce, które bada teraźniejszość i ukazujeprzyszłość", każdy turysta znajdzie tu odrobinę sztuki cyfrowej i kultury, muzyki, filmu i więcej, jest tu takżesklep, bar i kawiarnia.

Strona internetowa: http://gaite-lyrique.net/

Adres: 3bis Rue Papin 75003 Paris

E-mail: publics@gaite-lyrique.net

Butte-aux-Cailles

Mała "wioska" ukryta w samym sercu Paryża. Brukowane uliczki, deptaki, przy których znajdują się bary i kawiarnie- to miejscepopularne wśród paryskich studentów i chociaż nie ma tu za wielu schronisk, to mimo wszystko klimat jest przyjazy turystom backpackerom. Będąc w okolicy warto odwiedzić jeden z miejskich basenówna Place Paul Verlaine; w lecie chowany jest dach.

Dzielnica: Ménilmontant

w przystępnej cenie Tam gdzie mieszkają miejscowi Puby

Grands Boulevards

Wybierz się na spacer po długich, szerokich bulwarach, zaprojektowanych przez barona Haussmanna w XIXwieku. Dziś są one miejscem z licznymisklepami i teatrami. Nie przegap Les fragmenty Couvertes, zabytkowej hali targowej,która daje tak samo uciechę wizualną jak i jest gratką dla miłośników zakupów.

Dzielnica: Ninth Ward

Główne marki Turystyczny Piękne budynki

Kanał Saint Martin

Tendroga wodna, otoczona drzewami, tworzy urokliwy korytarz, który prowadzi dopółnocno-wschodniej części miasta, mijając po drodzebary, bistra,galerie sztuki lokali do których można dotrzeć przez kładki. Zarezerwuj jednopopołudnie i odkrywaj to wszystko przechadzając się po okolicy. Znajdziesz tutaj kilka niezłych,tanich hosteli.

Dzielnica: Dziesiąta Rejonowy

Kanały Romantyczny Butiki

La Plage (czerwiec - październik)

Jako backpacker kochaszuczucie piasku między palcami. Ale przecież nie można tego doświadczyćw mieście, prawda? A wcale, że nie! Udaj się do Glazart w Villette, gdzie znajduje sięplaża z barami, które oferują darmowe koncerty

Strona internetowa: http://www.glazart.com/LaPlage/

Adres: 7-15 Avenue de la Porte de la Villette, 75019 Paris, France

Nuit Blanche (pierwsza sobota październka)

Święto sztuki współczesnej, które rozgrywa się w całym mieście, przez całą noc. Zaopatrz się wkawę, by móc odkrywać sztukęod zmierzchu do świtu - jest to zawsze popularna imprezawśród backpackerów.

Adres: City wide

Święto Narodowe Francji (14 lipiec)

Francuskie święto narodowe, upamętniające datę zdobycia Bastylii, jest niesamowitym czasem, aby być w Paryżu, kiedy miasto zamienia się w scenę, po której przechodząkolorowe parady i są pokazy sztucznych ogni.

Strona internetowa: http://en.parisinfo.com/discovering-paris/major-events/bastille-day-in-paris

Adres: City wide

Street Food Temple (sierpnień)

Carreau du Temple - historyczny zadaszony rynek - gospodarz weekendowych targów, gdzie można kupić i spróbowaćżywności z całego świata. Zabierz pakowne torby zeschroniska i udaj się do w 3. dzielnicy Paryża.

Strona internetowa: http://www.carreaudutemple.eu/

Adres: 4 Rue Eugène Spuller 75003 Paris

La Fête de la Musique (21 czerwca)

Kochasz muzykę na żywo? Pokochasz Paryż, gdy 21 czerwca, dzieki występom artystów na żywo w wielu miejcach na ulicach i chodnikach, całe miasto zaczyna tańczyć. Nie ma lepszego dnia, na odwiedziny w barach...

Strona internetowa: http://fetedelamusique.culturecommunication.gouv.fr/

Adres: City wide

Festiwal Weather Festival

Dziesiątki tysięcy imprezowiczów bierze udział w tejtrzydniowej imprezie w Bois de Vincennes. Występysą rozłożone na kilka etapów, a bilety jedndniowe na koncerty otwarcia i zamknięcia imprezysą dostępne opróczbiletów na całe wydarzenie.

Strona internetowa: http://www.weatherparis.fr/

Adres: 20 Avenue de la Porte de la Villette, 75019 Paris

Dzielnica: XIX dzielnica

Villette Sonique

To tygodniowy cykl koncertów, głównie w stylu rocka i muzyki elektronicznej, z przewagą występów wschodzących gwiazd na francuskiej scenie. Załap siena darmowe koncerty na sobotnie i niedzielne popołudnia. Znajdziesz tanie hostele blisko Basin de la Villette i Jauresskąd będzie ci blisko by wziąć udział w tym wydarzeniu.

Strona internetowa: http://www.villettesonique.com/

Adres: Parc de la Villette

Dzielnica: XIX dzielnica

Festiwal Peacock Society Festival

Efektownyfestiwal muzyki elektronicznej w pięknym Parc Floral - idealne miejsce dla backpackerów, którzy idealnie wpasują się w tenkolorowy, przyjazny klimat. Zapoczątkowanyw 2013 roku, jest ważnym punktem wkalendarzu miasta. Zarówno jedno-nocne i weekendowe karnety są dostępne.

Strona internetowa: http://peacocksociety.tumblr.com/

Adres: Parc Floral de Paris (Bois de Vincennes)

Dzielnica: Dwunasta Rejonowy

Bouillon Chartier

Pyszne jedzenie i dobra obsługa- Bouillonsto sieć lokaligastronomicznych z tradycjami, idealny dla turystów, którzy nie chcą wydać fortuny.Bouillon Chartier jest jednym z najbardziej znanych. Spodziewaćsię trzeba, że staniesz w kolejce czekając by złożyć zamówienie.

Strona internetowa: http://www.bouillon-chartier.com/

Adres: 7 Rue du Fauboug Montmartre, 75009 Paris

Dzielnica: Ninth Ward

Telefon: 01-47-70-86-29

Chez Nico

W całym mieście znajdziesz wiele dobrych i tanich naleśnikarni- idealne do tego aby zamówić porcję i wyruszyć z nią w drogęhroniska do następnego celu wycieczki. Ale super jakość i niską cenę oferujeNico, któremu trudno dorównać. Znajdzieszkilka stolików w środku, alewiększość klientów zamawiana wynos.

Adres: 44 Rue Mouffetard, 75005 Paris, France

Dzielnica: Dzielnica Łacińska

Telefon: 01-45-87-28-13

Wielki Meczet w Paryżu

Wielki Meczet w Paryżu kryje wspaniałą kawiarnię na dziedzincu, gdzie można zaopatrzyć się w niedrogie marokańskie herbaty i przekąski. Idealne miejsce naspędzenie luźnego popołudnia.

Adres: 2 place du Puits de l'Ermite, 75005 Paris, France

Dzielnica: Dzielnica Łacińska

Telefon: 01-45-35-97-33

L’As du Falafel

Jeśli zarezerwowałeś noclegw schronisku w 3. dzielnicy, będziesz blisko Rue des Rosiers, miejsca, gdzie znajdziesz dużo knajp serwujących posiłki charakterystyczne dlaMorza Śródziemnego i kuchnię żydowską. L'As serwujewielkie pity wypełnione dodatkami, co szczególnie cieszy studentów i turystów.

Adres: 34 Rue des Rosiers, 75004 Paris, France

Dzielnica: Bastille obszar

Telefon: 01-48-87-63-60

Happy Nouilles

Makaron + Backpacker = szczęście. Zamów pożywną porcjęzupy z makaronem, które oferuje wiele restauracji chińskich w 3. dzielnicy. Makarony są świeże i ręcznie wykonane, a większość dostepnych tu dań ma cenę€ 5-9.

Strona internetowa: http://happynouilles.com/

Adres: 95 Rue Beaubourg, 75003 Paris, France

Telefon: 01-44-59-31-22

E-mail: contact@happynouilles.com

L’Art Brut

Jeśli lubiszbałkański klimat, a do tego szukasz niepozornego miejsca by odpocząć wybierz się dodzielnicy Marais.W tym barze otrzymasznteresujący wybór piw i win, przy niskich cenach- właściciele zapewniają takżedo poczęstunku deskęwędlin.

Strona internetowa: http://www.artbrutbistrot.fr/

Adres: 78 Rue Quincampoix, 75003 Paris

Telefon: 01-42-72-17-36

La Java

Pochodzący z lat 30-tych., Belleville La Java gościł jużwszystko, od jazzu do chanson i punk rocka. Obecnie możesz się spodziewać tutajalternatywnego rocka i klimatów electro, granychdo późnej nocy.

Strona internetowa: http://www.la-java.fr/

Adres: 105 Rue du Faubourg du Temple, 75010 Paris

Dzielnica: Belleville

Chez Moune

Bezpłatne powiadomienie! Fajne, w klimacie elektro miejsce -Chez Moune nigdy nie wymaga płacenia za wstęp-jedyne na co należy się nastawić to kolejka przez wejściem, gdyż jest to bardzoe popularne miejsce.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/chezmouneofficiel

Adres: 54 Rue Jean-Baptiste Pigalle, 75009 Paris

Dzielnica: Pigalle

Telefon: 09 67 50 28 44

Tape Bar

Klimatyczne miejsce w pobliżu Bastylii,niedalekotanich hosteli w Roquette i Quinze-Vingts. Znajdziesz tu graffiti na ścianach, przystepne cenowo drinki, które można zamówić przy barzedo tego muzyka -mieszanina hip-hopu i funkuz głośników.

Adres: 21 Rue de la Roquette, 75011 Paris

Dzielnica: Bastille obszar

Rex Club

Siedziba muzykitechno. Miejsce to gwarantuje świetnie spędzony czas na wielkim parkiecie wśród międzynarodowych gości. A do tego większośćwydarzeń w dni powszedne jest bezpłatnych.

Strona internetowa: http://www.rexclub.com/

Adres: 5 Boulevard Poissonnière, 75002 Paris

Dzielnica: Drugi okręg

Telefon: 01-42-36-10-96 / 9 67 50 28 44

E-mail: infos@rexclub.com

Marché Mouffetard

Jeśli chcesz koniecznie spróbować czegoś z kuchnifrancuskiej ale wcale nie szukasz zacisznego miejsca wybierz się z plecakiem do tego ryneczku, którego kramy poustawiane są na brukowanych uliczkach. Pełno tuowoców i warzyw, serów, wędlin, ciast i wiele innych. Idealne miejsce dla miłośników jedzenia, ale warto tu się wybrać by pooglądać.

Adres: Rue Mouffetard

Dzielnica: Dzielnica Łacińska

Zdjęcia: https://www.flickr.com/photos/judyb/276862693

© Prawa autorskie: Judy B - The Travelling Eye

Marché Rue Dejean

Zobacz inną stronęParyżu na tym rynku afrykańskim w cieniu Montmartre. Doskonały aby zaopatrzyć się w tkaniny, przyprawy i niedrogie jedzenie serwowane w budkach.

Adres: Rue Dejean, 75018 Paris

La Débrouille Cie

To świątynia prezentów i drobiazgów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu i regeneracji. Jeśli chcesz naleźć oryginalnąpamiątkę, to jest to miejsce dla ciebie.

Strona internetowa: http://www.debrouille.com/

Adres: 95 Rue de Ménilmontant, 75020 Paris

Dzielnica: Addison

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/109210854814505040943/PhotosDebrouilleCompagnie?authkey=Gv1sRgCNDNzrWRnb-IpgE&feat=flashalbum#5792458966091720146 (

Marché Rétro d'Oberkampf

Jesteś miłośnikiem stylu vintage? Wyrusz z pokoju w twoim tanim hostelu i zagość narynku, który odbywa się w weekendy w pobliżu dzielnicy Pigalle. Możesz przeszukiwać stragany w poszukiwaniu ubrań, ozdób, rękodzieła i innych skarbów.

Strona internetowa: https://www.facebook.com/pages/Le-Marché-Rétro-dOberkampf/191954714177450

Adres: 57 Rue Condorcet, 75009 Paris, France

Dzielnica: Ninth Ward

Telefon: 06-17-93-03-64

Afwosh

Zakochasz się w tym miejscu, gdzie sprzedawane są prawdziwe ubraniowe perełki. Znajdziesz tu ciuchy od wielkich projektantów po dopiero wschodzące talenty.Każdy znajdzie tu coś dla siebie i na każdą kieszeń.

Strona internetowa: http://www.afwosh.com/

Adres: 10 Rue d'Hauteville, 75010 Paris

Telefon: 09 52 91 44 80

Zdjęcia: https://instagram.com/p/339ouFEG3i/

© Prawa autorskie: afwosh

The pichet

Chcesznapić sięwina do obiadu? Poproś o "dzban" (w ten sposób podanewino jest tańsze) - warto się o nie zapytać nawet jeśli nie znajdziesz takiej pozycji w menu.

Zniżka do galerii

Jeśli jesteś obywatelemUE i w wieku między 18 a 25, możesz wejśćsię do wielu muzeów, w tym Luwru i Orsay, za darmo. Jeśli nie, spróbuj odwiedzić te miejsca w pierwszą niedzielę miesiąca, w przypadku Orsay za darmo jest cały rok, a w Luwrze między listopadem a marcem.

Velib

Pamiętaj, że pierwsze 30 minut każdego wypożyczenia Velib jest bezpłatne. Dzięki mądremu zaplanowaniu- i odrobinie szczęściai dostępnościrowerów - można nimi dostać się do centrum miasta, w serii krótkich odcinkówi nigdy nie płacić więcej niż 1,70 stawki dziennej (to taniej niż bilet na metro).

Waluta: Euro

Język: francuski

Napięcie: 220V

Numer kierunkowy: +33 (0) 1

Lotniska:

Główne lotniska Paryża to Orly i Charles de Gaulle. Oba są w strefie 5. Są dobrze skomunikowane przez transport publiczny, więc dotrzesz do schroniska, zanim się zorientujesz. Orly znajduje się na trasie linii RER B i C oraz tramwajów linii 7, jak również znajdująsię tu przystanki autobusowe linii 183 i 91,10. Charles de Gaulle znajduje się na trasie linii RER B i są tu przystanki autobusowe 351, 350 i 19. Znajduje się tu także stacja kolei.

Stacje:

Paryż ma siedem głównych stacji:

Gare du Nord: Pociągi na północ Europy, Belgi, Niemiec i Wielkiej Brytanii (Eurostar)
Gare Saint-Lazare: Pociągi na zachód Europy
Gare Montparnasse: Pociągi na zachód i południowy zachód
Gare de Lyon: Pociągi na południe, do Hiszpanii, Szwajcarii i Włoch
Gare de l'Est: Pociągi na wschód Europy i do Niemiec
Gare de Bercy: pociągi Sleeper i pociągi do Włoch
Gare d'Austerlitz: Pociągi do południowej i środkowej Francji

Autobusy:

Międzynarodowy terminal Paryż-Gallieni znajduje się w Bagnolet, na wschodnim skraju miasta. Tuż obok znajduje się stacja metra (linia 3).

Metro:

Normalny bilet, ważny na jeden przejazd o dowolnej długości, kosztuje € 1.80 i może być również stosowany w autobusach i tramwajach. Karnet złożony z 10 biletów kosztuje € 14.10. Alternatywnie, przez system Mobilis, który oferuje bilet jednodniowy nieograniczonej podróży, począwszy od 7 € ważny w centrum Paryża.

Rowery:

Sieć wynajmu Velib jest używana przez mieszkańców, turystów i innych gości miasta. Subskrypcje krótkoterminowe są dostępne w Internecie lub na stacji Velib, w cenie 1,70 € za dzień lub 8 € za tydzień.

Taksówki:

Taksówki są dostępne z minimalną opłatą w wysokości € 5.60 podróży. Są zazwyczaj zaparkowane w oznaczonych miejscach wzdłuż ulicy.
 

Główny urząd pocztowy:

La Poste du Louvre, 52 Rue du Louvre, 75001 Paryż

01-40-28-21-51

Główne szpitale:

W nagłych przypadkach i konsultacjach w języku angielskim, najlepszym rozwiązaniem jest Szpital amerykański w Paryżu:

63 Boulevard Victor Hugo, 92200 Neuilly-sur-Seine, Paryż

01-46-41-25-25

Główne biuro turystyczne:

Pyramides Welcome Centre

25, Rue des Pyramides

0892 68 3000

Godziny otwarcia:

Większość sklepów otwarta od 9 do 7 wieczorem, od poniedziałku do soboty. Niektóre większe sklepy otwarte są również w niedziele. Pory posiłków to od 12 do 13:30 pora lunchu i godzina 20 - 22:30 pora kolacji. Liczne bary i kawiarnie otwarte od 7 rano by podawać śniadanie.

Numery alarmowe:

Wszystkie służby: 112
Pogotowie: 15
Policja: 17
Straż pożarna: 18

Dzielnice

Punkty orientacyjne

Hostel Hostele i Schroniska - Woodstock Hostel Montmartre

Woodstock jest oddalony tylko o 5 minut drogi od Sacre Coeur Montmartre. Z łatwością można także dojść do opery i Luwru.

Hostel Hostele i Schroniska - Generator Paris Hostel

Nasi gości nie będą mieli żadnych problemów, by do nas dotrzeć, gdyż Generator Paris znajduje się zaledwie w odległości piętnastominutowego spaceru od stacji kolejowej Gare du Nord. Hostel jest zlokalizowany w dziesiątej dzielnicy, w sąsiedztwie kanału oraz Parc des Buttes Chaumon. Mieszkańcy Paryża najchętniej spędzając czas w tych właśnie miejscach: spacerując wzdłuż kanału oraz urządzając piknik i spotkania rodzinne w parku. A do tego stacja metra Colonel Fabien zlokalizowana tuż za rogiem ułatwi podróżowanie po mieście.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Blue Planet

Znajdujemy się w pobliżu Bastylii, promenady Coulee Verte, niedaleko Sekwany oraz w odległości spaceru od centrum Paryża (Katedra Notre Dame, Bulwar i fontanna Saint Michel).

Hostel Hostele i Schroniska - BVJ Opera-Montmartre Hostel

W dawnym dworku wybudowanym w XVIII wieku, przez Napoleona przekazany jako prezent aktorce Mlle Mars, działa pierwszy hostel historyczny w Paryżu, Hostel jest administrowany przez organizację zrzeszającą hostele w Paryżu, działającą non-profit. Hostel oferuje tani nocleg i podstawowe udogodnienia, za to idealna lokalizacja w pobliżu budynku Opery Narodowej, Montmartre, Placu Pigalle, kabaretu Moulin Rouge oraz modnych butików czyni tę kwaterę bardzo atrakcyjną.

Hostel Hostele i Schroniska - St Christopher's Inn Paris - Canal Hostel

St Christopher's Inn Paris Canal znajduje się w najbliższym sąsiedztwie Montmartre i tylko trzy przystanki od dworca kolejowego Gare du Nord Eurostar.

Hostel Hostele i Schroniska - St Christopher's Gare Du Nord

We're located between two of Europe's busiest train stations Gare du Nord and Gare de l'Est - with 3 Paris Metro lines, great bus connections and trains to London and other European destinations.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel BVJ Champs-Elysées

Arc de Triomphe, Parc Monceau

Hostel Hostele i Schroniska - Smart Place Paris

Hotel posiada 28 pokoi, 100m od 'gare du nord'. Jesteśmy tutaj aby pomóc w zorganizowaniu twojego pobytu Paryżu. Check-in: 13:00, Check-out:11:00, śniadanie kontynentale za 6 Euro, Parking - 11 Euro na dzień, prasa w j. angielskim za darmo, sejfy 4Euro...Hotel posiada 28 pokoi, 100m od 'gare du nord'. Jesteśmy tutaj aby pomóc w zorganizowaniu twojego pobytu Paryżu. Check-in: 13:00, Check-out:11:00, śniadanie kontynentale za 6 Euro, Parking - 11 Euro na dzień, prasa w j. angielskim za darmo, sejfy 4Euro...

Hostel Hostele i Schroniska - Auberge Internationale des Jeunes

Uwaga!!!: Po zatwierdzeniu rezerwacji zostaniesz obciążony kosztem pierwszego noclegu jako depozytu (niezwracalny).Kwota ta zostanie pobrana z twojego konta przed twoim przyjazdem i bedzie widoczna jako AUBERGES INTERNATIONALE DES JEUNES lub BASTILLE HOSTEL. Jeżeli transfer ten nie będzie możliwy, zastrzegamy sobie...Uwaga!!!: Po zatwierdzeniu rezerwacji zostaniesz obciążony kosztem pierwszego noclegu jako depozytu (niezwracalny).Kwota ta zostanie pobrana z twojego konta przed twoim przyjazdem i bedzie widoczna jako AUBERGES INTERNATIONALE DES JEUNES lub BASTILLE HOSTEL. Jeżeli transfer ten nie będzie możliwy, zastrzegamy sobie...

Hostel Hostele i Schroniska - Aloha Hostel

Wiemy, czego szukają backpackerzy, w końcu założyciele Aloha Hostel też nimi są! Nasz anglojęzyczny personel sprawi, że poczujecie się tutaj, jak w domu. Oferujemy czarujące, niedawno odnowione pokoje w prawdziwym paryskim stylu. Oferujemy głównie pokoje czteroosobowe, ale również takie dla...Wiemy, czego szukają backpackerzy, w końcu założyciele Aloha Hostel też nimi są! Nasz anglojęzyczny personel sprawi, że poczujecie się tutaj, jak w domu. Oferujemy czarujące, niedawno odnowione pokoje w prawdziwym paryskim stylu. Oferujemy głównie pokoje czteroosobowe, ale również takie dla...

Hostel Hostele i Schroniska - Peace and Love Hostel

Zostań z nami, aby cieszyć się Paryżem! Peace and Love to bardzo szczególne miejsce, każdy kto tu pracuje kocha Paryż i całą swoją magię. Jeśli wybieracie Paryż, jest to z pewnością jedyne miejsce, gdzie na pewno będziecie się dobrze bawić....Zostań z nami, aby cieszyć się Paryżem! Peace and Love to bardzo szczególne miejsce, każdy kto tu pracuje kocha Paryż i całą swoją magię. Jeśli wybieracie Paryż, jest to z pewnością jedyne miejsce, gdzie na pewno będziecie się dobrze bawić....

Hostel Hostele i Schroniska - The Loft Boutique Hostel and Hotel

LOFT Hotel & Hostel to obiekt w stylu Boutique Hostel w pięknym mieście jakim jest Paryż. Polubisz go nie tylko ze względu na jegogo fantastyczną aranżację ale napewno także za niskie ceny. Położony w samym sercu Paryża, tuż obok tętniącej...LOFT Hotel & Hostel to obiekt w stylu Boutique Hostel w pięknym mieście jakim jest Paryż. Polubisz go nie tylko ze względu na jegogo fantastyczną aranżację ale napewno także za niskie ceny. Położony w samym sercu Paryża, tuż obok tętniącej...

Hostel Hostele i Schroniska - 3 Ducks Hostel

Schronisko jest oddalone tylko 10 min piechotą od Wieży Eiffel.Zaledwie kilka minut metrem od najsłynniejszych miejsc Paryża. '3 Duck Hostel' słynie ze swojej miłej atmosfery i międznarodowego środowiska. Pub oferuje najtańsze piwo i wino w mieście! Wielojęzyczny personel jest zawsze...Schronisko jest oddalone tylko 10 min piechotą od Wieży Eiffel.Zaledwie kilka minut metrem od najsłynniejszych miejsc Paryża. '3 Duck Hostel' słynie ze swojej miłej atmosfery i międznarodowego środowiska. Pub oferuje najtańsze piwo i wino w mieście! Wielojęzyczny personel jest zawsze...

Hostel Hostele i Schroniska - Bastille Hostel

Hostelsclub.com chciałby zaproponować całkowicie odnowione schronisko, spełniające większość nowoczesnych standardów. śniadanie wliczone personel mówiący po angielsku kompletnie odnowiony budynek 2007 pokoje 1,2 osobowe prysznic i umywalka w każdym pokoju dostępny 24h przez cały rok (wyjątek - godziny potrzebne na posprzątanie...Hostelsclub.com chciałby zaproponować całkowicie odnowione schronisko, spełniające większość nowoczesnych standardów. śniadanie wliczone personel mówiący po angielsku kompletnie odnowiony budynek 2007 pokoje 1,2 osobowe prysznic i umywalka w każdym pokoju dostępny 24h przez cały rok (wyjątek - godziny potrzebne na posprzątanie...

Hostel Hostele i Schroniska - Young and Happy Hostel

Gdy Young & Happy otwarty ponad 20 lat temu byliśmy pierwszą niezależną hostel w Paris. Since wtedy byliśmy szczęście powitać setki tysięcy turystów z wszystkich zakamarkach świata i wprowadzić je do Paryża i Łacińska Quarter. We znajdują się na historycznym...Gdy Young & Happy otwarty ponad 20 lat temu byliśmy pierwszą niezależną hostel w Paris. Since wtedy byliśmy szczęście powitać setki tysięcy turystów z wszystkich zakamarkach świata i wprowadzić je do Paryża i Łacińska Quarter. We znajdują się na historycznym...

Hostel Hostele i Schroniska - St Christopher's Inn Gare du Nord

Dawne echa tej przemysłowej dzielnicy są ciągle dostrzegalne w lokalnej architekturze. Nasz St Christopher’s Paris Hostel jest rekonstrukcją XIX magazynu - Magasins Généraux. Oryginalny budynek uległ zniszczeniu podczas pożaru w 1990 ale przy pomocy i pracy Chaix et Morel został...Dawne echa tej przemysłowej dzielnicy są ciągle dostrzegalne w lokalnej architekturze. Nasz St Christopher’s Paris Hostel jest rekonstrukcją XIX magazynu - Magasins Généraux. Oryginalny budynek uległ zniszczeniu podczas pożaru w 1990 ale przy pomocy i pracy Chaix et Morel został...

Hostel Hostele i Schroniska - Le Village Hostel

Village Hostel to miejsce urządzone w prawdziwym paryskim stylu w samem sercu miasta w dzielnicy Montmartre. Oferujemy pokoje prywatne lub dormy z łazienkami, telefonem i wspaniałym widokiem na Sacre Coeur. W hostelu znajduje się kafejka, taras, czytelnia, a także w...Village Hostel to miejsce urządzone w prawdziwym paryskim stylu w samem sercu miasta w dzielnicy Montmartre. Oferujemy pokoje prywatne lub dormy z łazienkami, telefonem i wspaniałym widokiem na Sacre Coeur. W hostelu znajduje się kafejka, taras, czytelnia, a także w...

Hostel Hostele i Schroniska - Plug-Inn

Plug-Inn to nowy członej hostelowej rodziny Hip-Hop w Paryżu. Przyciąga gości swoim nietuzinkowym, kolorowym designem i niesamowitą atmosferą. W każdym pokoju znajdziecie łązienkę z pryszniem lub wanną i z suszarką do włosów. W pokojach dwuosobowych znajduje się telewizor. darmowe Wii i WiWi darmowe...Plug-Inn to nowy członej hostelowej rodziny Hip-Hop w Paryżu. Przyciąga gości swoim nietuzinkowym, kolorowym designem i niesamowitą atmosferą. W każdym pokoju znajdziecie łązienkę z pryszniem lub wanną i z suszarką do włosów. W pokojach dwuosobowych znajduje się telewizor. darmowe Wii i WiWi darmowe...

Hostel Hostele i Schroniska - Perfect Hostel

Perfect Hostel to idealny wybór! Mieści się w dzielnicy Montmartre, zaledwie kilka kroków od Opery, Sacre Coeur czy Moulin Rouge - to najlepsze miejsce na wakacje w Paryżu. To tutaj możecie poszuć ducha prawdziwego, "starego" Paryża! Oferujemy pokoje na każdą...Perfect Hostel to idealny wybór! Mieści się w dzielnicy Montmartre, zaledwie kilka kroków od Opery, Sacre Coeur czy Moulin Rouge - to najlepsze miejsce na wakacje w Paryżu. To tutaj możecie poszuć ducha prawdziwego, "starego" Paryża! Oferujemy pokoje na każdą...

Hostel Hostele i Schroniska - Arty Paris

O us Since lipca 2012 r ARTY Paryż jest usytuowany w samym sercu stolicy, w odległości krótkiego spaceru do autobusowego, 10 minut od stacji metra Porte de Vanves lub 20 minut spacerem do Porte de Versailles, nasz przyjazny, multilungage i...O us Since lipca 2012 r ARTY Paryż jest usytuowany w samym sercu stolicy, w odległości krótkiego spaceru do autobusowego, 10 minut od stacji metra Porte de Vanves lub 20 minut spacerem do Porte de Versailles, nasz przyjazny, multilungage i...

Hostel Hostele i Schroniska - Le Montclair Hostel

Le Montclair Hostel - Paryż, Francja Hostel mieści się tuż za wzgórzem Montmartre. Kilka przecznic od hostelu znjaduje się Sacre Coeur. To w naszym lobby możecie planować wycieczki po mieście - do pobliskiego pchlego targu Clignancourt, muzeum Art-Naïf, barów czy...Le Montclair Hostel - Paryż, Francja Hostel mieści się tuż za wzgórzem Montmartre. Kilka przecznic od hostelu znjaduje się Sacre Coeur. To w naszym lobby możecie planować wycieczki po mieście - do pobliskiego pchlego targu Clignancourt, muzeum Art-Naïf, barów czy...