Schroniska Młodzieżowe w mieście Nicea

Nicea - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Nicea na Hostele.com. Nicea - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Nicea.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel & Bar OZZ by Happyculture View All Images

Ozz Nice is well-located in Nice, near the train station and a short walking distance to Nice Etoile Shopping Center and Marc Chagall National Museum. The hostel is only located 15 minute walk from the main beach and the famous “Promenade des Anglais”.

Hostel Hostele i Schroniska - Villa Saint Exupery  Hostel View All Images

Lazurowe Wybrzeże to miejsce pełne atrakcji. Miłośników nocnej zabawy zapraszamy na imprezy w naszym barze. Budynek jest objęty całodobową ochroną, a hostel jest czynny całą dobę.

Hostel Hostele i Schroniska - Antares Hostel View All Images

Położony w Nicei, Hostel Antares znajduje się zaledwie 15 minut drogi na piechotę od plaży i 170 metrów od stacji kolejowej Nice Ville. Od międzynarodowego lotniska w Nicei dzieli nas jedynie 8 kilometrów, a 800 metrów od nas znajduje się bazylika Basilique Notre-Dame de Nice. Droga ekspresowa A8 jest oddalona o 10 minut jazdy samochodem. Według niezależnych opinii nasz hostel znajduje się w ulubionej przez gości części Nicei.

Hostel Hostele i Schroniska - La Maïoun Guesthouse Hostel View All Images

Nasz hostel mieści się w samym centrum Nicei, w sąsiedztwie Starego Miasta, jedynie 500 metrów od plaży i 200 metrów od Place Masséna.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Smith View All Images

Znajdujemy się nieopodal Starego Miasta, gdzie na naszych gości czekają bary i kluby.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.