Székesfehérvár - Vadaszkurt Pension

Moricz Zsigmond u. 1, Székesfehérvár, Hungary, 8000

Podgląd hostelu

Średniowieczne budynki, kościoły, stare, brukowane ulice i bogactwo zabytków sztuki sprawiają, że wspaniałe miejsce na wakacje lub weekend. Jeżeli szukasz tańszej alternatywy dla hotelu, bez uszczerbku na jakości, to emerytura jest idealnym rozwiązaniem do zwiedzania centralnej części Węgier. Przyjazny i pomocny personel jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, a może pomóc w organizacji transferów lotniskowych, pralnia i sale konferencyjne. Nie wahaj się zapytać o wycieczki w ofercie dla mieszkańców, w tym rejsy statkiem po jeziorze, wycieczki Velence degustacji wina i podróży do Budapesztu. Oferujemy atrakcyjne wnętrza i docenić ciepłe odcienie terakoty o przestrzeniach publicznych i prywatnych. Prowadzenia działalności i…

Średniowieczne budynki, kościoły, stare, brukowane ulice i bogactwo zabytków sztuki sprawiają, że wspaniałe miejsce na wakacje lub weekend. Jeżeli szukasz tańszej alternatywy dla hotelu, bez uszczerbku na jakości, to emerytura jest idealnym rozwiązaniem do zwiedzania centralnej części Węgier. Przyjazny i pomocny personel jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, a może pomóc w organizacji transferów lotniskowych, pralnia i sale konferencyjne. Nie wahaj się zapytać o wycieczki w ofercie dla mieszkańców, w tym rejsy statkiem po jeziorze, wycieczki Velence degustacji wina i podróży do Budapesztu.
Oferujemy atrakcyjne wnętrza i docenić ciepłe odcienie terakoty o przestrzeniach publicznych i prywatnych. Prowadzenia działalności i korzystać z wielu profesjonalnych usług. Pozostań w kontakcie z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Zrelaksuj się i popijać napoje w stylowym barze, wyrafinowane i winiarnia. Zagrać w bilard, gra w bilard i zrelaksować się podczas masażu. Czy relaksu, rozpoznawanie lub firma jest na porządku dziennym, w pełni wykorzystać imponujące możliwości w ofercie.
Hotel posiada 26 pokoje-2-piętrowy-bar-restauracja-AC-ogrzewanie-24 Recepcja-desk-sejf-grzewczo-przechowalnia bagażu. Vadaszkurt Pension położony jest w Szekesfehervar, miasto królów węgierskich, w połowie drogi między Budapesztem a Balatonem-Goście mogą odwiedzić wiele unikatowych miejsc, takich jak zabytkowe kościoły, średniowieczne budynki i ruiny, wąskie uliczki i wyjątkowych miejsc w starożytnym mieście.
Pensjonat oferuje solarium, masaże-bilard. Pensjonat oferuje spotkań bankietu, transfer z lotniska, pralnia-Kantor-tour desk-bilet usługi parkingowe.

Czytaj dalej...
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Székesfehérvár

Media

 • Klimatyzacja
 • Bar
 • Parking
 • Nie ma godziny policyjnej
 • Kantor Wymiany Walut
 • Internet / Wi-Fi
 • Całodobowa recepcja
 • Restauracja
 • Skrytka depozytowa
 • Gorące prysznice dostępne całą dobę
 • Wycieczki / biuro podróży
 • Pralnia

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale

Dostęp do twojego pokoju w dniu przyjazdu - od godziny: 13:00

Musisz opuścić swój pokój w dniu wyjazdu do: 11:00

Zameldowanie/Wymeldowanie Detale: O tej porze Twój pokój będzie gotowy w dzień Twojego przyjazdu i o tej godzinie powinieneś opuścić go w dzień wyjazdu. Większość nieruchomości oferuje przechowanie bagażu w bezpiecznym miejscu, jeśli przyjedziesz wcześniej lub zostaniesz dłużej. Kwatery zazwyczaj są otwarte 24 godziny na dobę. Proszę przejrzyj listę usług oferowanych przez konkretny obiekt, aby potwierdzić, czy są dostępne.

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Ważne informacje

Aby kontynuować rezerwację wymagamy ważnej karty kredytowej. Pozostała kwota rezerwacji zostanie zablokowana w dniu Rezerwacja i opłata w dniu przyjazdu grupy Hotele Travelmed. W przypadku pre-autoryzacja nie powiedzie się, zostaje kontakt można dla alternatywnych karty. To powinny być rozmieszczone w ciągu 24 godzin wiadomości e-mail, w przeciwnym razie, Rezerwacja zostanie anulowana bez zwrotu zaliczki.

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.