Budapeszt - Downtown Guesthouse

Kiralyi pal Utca 7, Budapest, Hungary, 1053

Podgląd hostelu

My w Downtown Hostel są w działalności nastawieni budżetu poglądach turystów w bezpiecznych, przyjazny i zabawny. Zapraszamy wszystkich gości z podwieczorkiem, bezpłatny dostęp do Internetu, 24-godziny wspólnego obszaru i kuchnia z TV kablową. Posiadamy również dwa 24 godziny gorące prysznice, darmowe płótno i brak ukrytych opłat jakiegokolwiek rodzaju. Oferujemy bezpłatną telewizję kablową w naszych dwu i trzyosobowych pokoi noclegowych. Naszym celem jest, aby Państwa pobyt kłopotów wolne i niezapomniany. Przez lata zdobyliśmy umiejętności dzięki czemu nasi goście czują, że są w domu z dala od domu. Downtown Hostel jest duży apartament znajduje się w centrum miasta, wyposażone, aby pomieścić aż…

My w Downtown Hostel są w działalności nastawieni budżetu poglądach turystów w bezpiecznych, przyjazny i zabawny. Zapraszamy wszystkich gości z podwieczorkiem, bezpłatny dostęp do Internetu, 24-godziny wspólnego obszaru i kuchnia z TV kablową.
Posiadamy również dwa 24 godziny gorące prysznice, darmowe płótno i brak ukrytych opłat jakiegokolwiek rodzaju. Oferujemy bezpłatną telewizję kablową w naszych dwu i trzyosobowych pokoi noclegowych. Naszym celem jest, aby Państwa pobyt kłopotów wolne i niezapomniany. Przez lata zdobyliśmy umiejętności dzięki czemu nasi goście czują, że są w domu z dala od domu.

Downtown Hostel jest duży apartament znajduje się w centrum miasta, wyposażone, aby pomieścić aż 21 osób. Nasze pokoje są podzielone na dwie 4-osobowych pokojach wieloosobowych mieszanych, dwa 4 osobowe dorms samice, jeden 3 osobowy i jeden 2 room.We łóżko również 2,3,4 i 5 whitch ensuits bed to apartamenty zlokalizowane w pobliżu schroniska. Wszystkie te pokoje są zawsze czyste i przestronne.

Downtown Hostel położony jest bardzo wygodny dostęp transportu, zaledwie jedną przecznicę od stacji metra Kalvin ter. Jesteśmy zaledwie dwie przecznice od słynnej dzielnicy ulicy Vaci. Citadell i Wanny Gallert znajdują się zaledwie kilka minut spacerem, z dala od naszych drzwi jak Dunaj, Bazylika św i Opery. Jest wiele rzeczy do zobaczenia i wiele zakładów klubów w naszym regionie.
To jest powodem, że nie ma godziny policyjnej i 24-godziny wspólnego obszaru z telewizją kablową. Możemy pochwalić się bez ukrytych opłat politykę i mamy też elastyczne wymeldowanie razy. To jest coś, co jest rzadko spotykane w innych zakładach zakwaterowania.

* Ten hostel nie jest najlepsze miejsce dla osób starszych i dla dzieci jest.
My w Downtown Hostel nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu w Budapeszcie i mamy również nadzieję, że cię widzę.

Czytaj dalej...
średnia Ocena Fantastycznie  90% 100
90%
Ogólnie 90%
87%
Atmosfera 87%
95%
Obsługa 95%
100%
Lokalizacja 100%
84%
Czystość 84%
87%
Media 87%
84%
Bezpieczeństwo 84%
92%
Wartość 92%
Ta kwatera nie jest już dostępna na naszej stronie, ale pragniemy zaproponować inne hostele poniżej: Szukaj więcej obiektów: Budapeszt

Media

  • Zaplecze kuchenne
  • Nie ma godziny policyjnej
  • Sejfy
  • Hol
  • Internet / Wi-Fi
  • Gorące prysznice dostępne całą dobę
  • Wycieczki / biuro podróży
  • Pralki

Warunki rezygnacji

ODPRAWA JEST OD 9: 00 I NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 21: 00

Wizy dla konsulatu

Nasze maile z potwierdzeniem rezerwacji mogą zostać wykorzystane jako udokumentowanie podróży w konsulacie.

Można wprowadzić wiele nazwisk do maili z potwierdzeniem.

Adres email nieistnieje Wpisz email Wpisz temat Wpisz wiadomość Wpisz swoje imię
1 osoba przygląda się właśnie tej kwaterze! %s innych osób przygląda się właśnie tej kwaterze! Ostatnia rezerwacja 1 godzinę temu z %s Ostatnia rezerwacja %s godzin temu z %s Ostatnia rezerwacja była dzisiaj z %s Ostatnia rezerwacja była wczoraj z %s Ostatnia rezerwacja była w tym tygodniu z %s

Zarezerwuj hostel by wyruszyć już jutro lub w przyszłości.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.