Schroniska Młodzieżowe w mieście Praga

Praga - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Praga na Hostele.com. Praga - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Praga.

Witamy w Pradze

Jest ulubionym miejscem podróży dla backpackerów od dawien dawna, Praga jest nadal jednym z najlepszych miast do odwiedzenia jeśli nie chcemy wydać fortuny. Jedzenie, piwo i wino są znacznie tańsze niż w Wielkiej Brytanii, a także dzięki bogatej ofercie tanich hosteli z pewnością to miejsce zostanie w naszej pamięci jako przyjazne dla kieszeni. Dzięki bliskości wielu atrakcji, warto zdecydować się na hostel w centrum miasta - jednak koniecznie zabierz ze sobą wygodne buty, gdyż będziesz dużo chodzić wokół zamków, zabytków, galerii sztuki i sklepów na Stare Mesto (Starym Mieście). A jeśli wybierzesz hostel  w "Nove Mesto '(Nowym Mieście) należy zapakować kilka wyjściowych ciuchów, gdyż to jest miejsce pubów, klubów i dyskotek. Praga to także miasto ukochane przez grupy - świadczy o tym to, że wracają ponownie do tego pełnego zabawy, eleganckiego i niedrogiego miasta.

Ściana Johna Lennona

Wyrusz z hostelu w stronę placuVelkopřevorské aby podziwiać graffiti na ścianie Johna Lennona. Wlatach 80- tych niezadowolenie młodzieży miało swoje ujście właśnie na tej ścianie, gdzie powstały malunki inspirowane dziełami Johna Lennona. Teraz to miejsce stało się główną atrakcją, symbolem komunistycznej przeszłości i przypomnieniem dla wszystkich, że miłość sprawia, że świat się kręci.

Adres: Velkopřevorské náměstí, Malá Strana, 118 00 Praha-Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Mala Strana

Spacer wzdłuż Wełtawy

Praga to miasto, które przecina rzeka, dodaje jej malowniczości, awiele schronisk znajduje się w bezpośredniej odległości od pięknej Wełtawy. Koneicznie wybierz sięna spacer po centrum miasta, wzdłuż brzegów rzek i podziwiaj wspaniałe widoki Starego i Nowego Miasta, rejonu Mala Strana i Zamekna Hradczanach- nie zapominając o tych przepięknychmostach.

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Park Kinsky

Możesz spędzić bardzo fajnepopołudnie wędrując po parku krajobrazowym w cieniu wzgórza Petrin. To nie tylko drzewa i trawniki - podążajścieżką a dotrzeż do ukrytych drewnianych kościołów, basenów, rzeźb i wodospadów. W południowej częśći parku znajduje się letni pałac Kinsky, który mieści Muzeum Narodowe.

Adres: Kinského zahrada Prague, Czech Republic

Dzielnica: Smichov

Most Karola

600-letni Most Karola łączy Stare Miasto i Mala Strana nad Wełtawą i jest jednym z najbardziej znanych zabytków miasta -możesz być pewien, że spotkasz tu innych gości z twojego hostelu, którzy również przyszli tu by go zwiedzić.

Adres: Karlův most, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Zamek na Hradczanach

Wizyta wpięknymZamku na Hradczanachjest obowiązkowa - choć jego wielkość może z początku ciebie przytłoczyć. Ogromny kompleks składa się z pałacu królewskiego, Katedry Świętego Wita, w jego skład wchodzą również trzy kościoły, bazyliki i klasztor.

Strona internetowa: http://www.hrad.cz/en/index.shtml

Adres: Prague Castle, 119 08 Prague 1, Czech Republic

Synagoga Staronowa w Pradze

Synagoga Staronowato najstarsza czynna synagoga w Europie, położona w Josefov, dzielnicy żydowskiej. Nie licząctrzech lat, kiedy znajdowała się pod okupacją hitlerowską, synagoga jest otwarta dla wiernych od 1270 roku.

Strona internetowa: http://www.synagogue.cz/

Adres: Maiselova 18, 110 01 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Kościół Najświętszej Marii Panny przed Tynem

Z charakterystycznymi, wysokimigotyckimi wieżami, Kościół Matki Boskiej przed Tynem, stanowi jedną z ważniejszych atrakcji Pragi, znajduje się na Starym Mieście.

Strona internetowa: http://www.tyn.cz/cz/

Adres: Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Tańczący dom

Awangardowy i nowoczesny Tańczący Domprzypomina swoim kształtem tancerkę kołyszą się w ramionach swojego partnera. Początkowo wzbudzał kontrowersje, ale szybko stał sięjedną z głównych atrakcji Pragi.

Strona internetowa: http://www.tancici-dum.cz/

Adres: Jiráskovo náměstí 1981/6, 120 00 Praha 2, Czech Republic

Dzielnica: Nove Mesto

Stare Miasto i Nowe Miasto

Dzielnica Praga 1, jest miejscem gdzie znajduje się większość atrakcji turystycznych, a także bary i restauracje - miejsce numer jeden dla turystów i backpackerów. Obszary Stare i Nowe Miasto są szczególnie nastawione na turystów stąddroższe niż w innych rejonach ceny. Nowe Miasto jest żywsze i obejmuje zarówno Plac Wacława i Plac Republiki.

Tagi Turystyczny Centralny

Zizkov

Žižkov to dzielnica położona w regione Praga, popularna wśród studentów i młodzieży, więc jest to idealne dla turystów poszukujących taniego posiłku lub niskokosztowych klubów nocnych. Ta część, która styka się ze Starym Miastem, szczególnie obfituje wmodne puby i restauracje - ido tego jesttam też wiele hosteli.

Modny Tam gdzie mieszkają miejscowi Restauracje

Mala Strana i Zamek na Hradczanach

Mala Strana i Zamekna Hradczanach to miejscabardziej historyczne i spokojniejsze niż dzielnica Praga 1, z mniejszą ilością barów (ale jest tusporo hosteli). Na drugim końcu mostu Karola, który łączy Stare Miasto, leży Malá Strana lub Lesser Town, wyróżniający się barokowąarchitekturą,a najważniejsze atrakcje to Kościół Świętego Mikołaja i Pałac Wallensteina.

Cisza i spokój Deptaki Piękne budynki

Festwial Piwa w Pradze (maj)

Czy to ja, czy to akademik wiruje? Mimo, że czeskie piwo od dawien dawnajest bardzo popularne, to dopiero od 2007 roku, można się nim również delektować podczas Festiwalu Piwa. W czasie trwającej ponad dwa tygodnie imprezy możesz skosztować ponad 70 różnych rodzajó piw,a czas umilą ci występy na żywo i inne rozrywki.

Strona internetowa: www.ceskypivnifestival.cz

Adres: Letenská pláň 170 00 Prague 7, Czech Republic

Dzielnica: Praga 7

Wigilia świętego Mikołaja (grudzień)

Święty Mikołaj przybywa na Rynek Starego Miasta i okoliczne ulice już na początku grudnia wnoc przed Dniem św Mikołaja, a ta wizyta jest zwana jako"Małe Boże Narodzenie". Na pewno spotkasz go jak rozdajesłodycze lub odwiedza okoliczne baryw towarzystwie anioła (który rozdaje smakołyki) lub diabła (który rozdaje węgiel).

Adres: Old Town Square Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Zlot czarownic (kwiecień)

Paleni čarodějnic (Zlot Czarownic), odbywa się w kwietniu. Ta impreza może przypominać Halloween a do tego jest dużo cieplej. Główna zabawa odbywa się na wzgórzu Petrin, gdzie rozpalone ogniszka mająodeprzeć zło. Będziesz spał przy zapalonym świetle w akademiku...

Adres: Petřín Petřín, 169 00 Prague-Prague 6, Czech Republic

Dzielnica: Smichov

Jarmark Bożonarodzeniowy (listopad - styczeń)

Praga staje się bardzo popularna wśród odwiedzających zwłaszcza w czasieod listopada do stycznia, kiedyrusza Jarmark Bożonarodzeniowy.Tak, masz rację w schronisku jest ciepło- alejeśli spróbujesz pojeździć na łyżwach przy wielkiej bożonarodzeniowej choince, ustawionej na Starym Mieście, przy dźwiękach kolend, nie będziesz chciał spędzać czasu nigdzie indziej.

Maraton w Pradze (maj)

Otocoś dla turystów - miłośników sportu- lub każdego, kto szuka dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Międzynarodowy Maraton w Pradze odbywa się w maju, przyciąga 3000 osób w głównym biegui 25.000 w przypadku biegu rodzinnego. Wyścig zaczyna się i kończy na Rynku Starego Miasta, a na mecie czekają zespoły serwujące muzykę na żywo i inne atrakcje.

Strona internetowa: www.praguemarathon.com/en

Adres: Old Town Square Staroměstské nám., 110 00 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Transmission (listopad)

Ta ogromna impreza taneczna odbywa się w praskiej hali O2 Arena. Wielogodzinnej zabawie towarzyszą pokazy świateł, perfekcyjne nagłośnienieFunktion One i inne atrakcje jak lasery i wizualizacje. To niezapomniane doświadczenie dla turystów, którzy kochają clubbing.

Strona internetowa: http://transmission.cz/en/

Adres: Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9, Czech Republic

Dzielnica: Vysocany

Festiwal Praska Wiosna (maj)

Cośbardziej statecznego, Praska Wiosna to Międzynarodowy Festiwal Muzyczny który obfituje w występy artystów muzyki klasycznej,orkiestr, znajdziemy tu pokazy opery, spektakle teatralne i inne imprezy, a wszystko to odbywa sięw maju. Festiwal ma miejscew Teatrze Narodowym w Pradze i innych lokalizacjachw całym mieście.

Strona internetowa: www.festival.cz

Adres: Národní 2, 110 00 Praha 1, Czech Republic

Dzielnica: Nove Mesto

U Buldoka

U Buldoka to klubo-kawiarnia oferująca szerokiwybór pysznych i tanich zestawów lunchowych kuchni czeskiej i międzynarodowej. Idealnedla turystów, którzy chcą spróbować lokalnychspecjałów.

Strona internetowa: http://www.ubuldoka.cz/

Adres: Preslova 353/1, Prague 5 (Smíchov)

Dzielnica: Smichov

Telefon: 257 329 154

Pho Vietnam Tuan & Lan

Jeśli jesteś miłośnikiem orientalnych smaków to dobrze trafiłeś gdyż w Pradze żyje spora społeczność wietnamska, znajdują się tu także znakomite wietnamskie restauracje. Jedną z nich jestPho Wietnam Tuan & Lan, która serwuje pyszne i świeże jedzenie, która nie zrujnuje twojego budżetu.

Strona internetowa: http://photuanlan.com/

Adres: Slavíkova 1657/1

Dzielnica: Zizkov

Rynek Vítězné náměsti

Aby spróbowaćsmacznych dań kuchni czeskiej, kupić ser, chleb i warzywa prosto od lokalnych rolników wybierz się naVítězné náměstí (Plac Zwycięstwa), w soboty rynek działa do 14. Zaopatrz się w coś specjalnego na wieczór w akademiku lub na piknik.

Adres: Vítězné náměstí

Dzielnica: Dejvice

CrossCafe

CrossCafeto kawiarnia należąca do czeskiej sieci, której lokale są rozsiane pocałym mieście, serwujesmaczne i niedrogie napoje i żywność. CrossCafe Florenc zlokalizowane jest na dworcu autobusowym w Křižíkova 6, Praha - więc możesz udać się tam wdrodze do schroniska.

Strona internetowa: http://www.crosscafe.cz/

Adres: Křižíkova 344/6, Karlín, 186 00 Praha-Praha 8, Czech Republic

Dzielnica: Karlin

Telefon: 608 305 035

Mr Banh Mi

Wspominaliśmy o wietnamskiej społeczności w Pradze, stąd też wywodzi sie restauracjaMr Banh Mi.Mr Banh Mi serwuje tradycyjne kanapki i bagietki - w cenie około 70 koron, czyli tylko trochę ponad 10 zł.

Adres: Rumunska 30

Dzielnica: Vinohrady

Telefon: 775 150 429

Palác Akropolis

Palac Akropolis to wielofunkcyjny budynek, tutaj odbywają się koncerty wielkich zespołów, pokazy taneczne i imprezy uświetniane przez najlepszych DJ-ów.

Strona internetowa: http://www.palacakropolis.cz/

Adres: 50.082323

Dzielnica: Zizkov

Telefon: 296 330 911

RedRoom

RedRoom tobar z muzyką na żywo, który jest popularny wśród mieszkańców, lubią go także turyści, jest to dobre miejsce, aby wyskoczyć na piwo i poprosić o rekomendacje, gdzie udać sięnastępnie.

Strona internetowa: http://redroom.cz/?lang=en

Adres: Myslíkova 283/28, 120 00 Praha 2, Czech Republic

Dzielnica: Nove Mesto

Telefon: 222 520 084

Batalion Music Pub

Turyści odwiedzający Pragę szczególnie upodobali sobie klimat Batalion Music Pub - jest kolorowy, przytulny, zajmuje aż dwa piętra i zlokalizowany jestw pobliżu Placu Wacława, a od czasu do czasu występują tuzespoły na żywo.

Strona internetowa: http://www.batalion.cz/

Adres: 28 Rijna Street 3, Prague 1

Telefon: 220 107 148

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, tuż przy Placu Wacława, jest jednym z większych obiektów miasta, turtaj występują najlepszezespoły grające na żywo a na stałych bywalców czekają wieczory taneczne,do tego ceny są tu przystępne.

Strona internetowa: http://www.musicbar.cz/en/

Adres: Vodickova 36, Prague 1

Dzielnica: Nove Mesto

Telefon: 224 225 440

Rynek Jiřák

Oprócz targuna Placu Zwycięstwa,w Pradze organizowany jest jeszcze jeden ryneczek gdzie sprzedają lokalni producenci -Jirák na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Można tu kupowaćod środy do soboty.

Strona internetowa: www.farmarsketrziste.cz/en/

Adres: Náměstí Jiřího z Poděbrad 6, Prague 3

Dzielnica: Zizkov

Bric a Brac - sklep ze starociami

Ta nazwa mówi wszystko.Mimo, że tensklep łatwo przegapić to warto postarać się i jednak tam zajrzeć w poszukiwaniu towarów w stylu vintage, rzeczy z drugiej ręki czy ręcznie zdobionej biżuterii i odzieży.

Adres: Týnská 627/7, 110 00 Praha, Czech Republic

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Telefon: 222 326 484

Plakaty ProVas Posters

Chcesz dodać trochę koloru do ścian akademika? Lepiej zostawić je takimi jakie są, alejeśli jesteś fanem plakatów to wybierz się do tejskarbnicy starych plakatów, gdzie możesz przeglądać ich setki. Wiele znich jest dostępnych także w formacie pocztówki.

Adres: Rybná 21, Prague 1

Dzielnica: Josefov Stare Miasto

Bezpłatny wstęp do muzeów

Jeśli masz zarezerwowany swój hostel na początku miesiąca, to masz szczęście - wiele atrakcji będzie oferować bezpłatny wstęp. Muzeum Narodowe jest bezpłatne w pierwszy poniedziałek miesiąca; Czeskie Muzeum Muzyki w pierwszy czwartek miesiąca; Muzeum Narodowe Techniki oferuje wstęp wolny w pierwszy piątek miesiąca. Palac Lobkowicz oferuje bezpłatny wstęp w pierwszą środę miesiącamiędzy 14 a 16.

Zaopatrz się w 24-godzinną kartę turysty

Jeśli masz zamiardużopodróżować dużo, dużo lepiej zaopatrzyć się w kartę turysty niż kupwać pojedyncze bilety- dorosłych kosztuje to110 CZK (17 złotych) za dzień i 310 CZK (50 złotych) na trzy dni. A jeśli jednak zdecydujesz się na pojedyncze bilety, pamiętaj, że są tańsze w żółtych biletomatachniż są u kierowcy autobusu.

Lotniska

Aby dostać się do hostelu z lotniska w Pradze, skorzystaj z autobusu AirPort Express, którym dotrzesz do głównego dworca kolejowego (Praha hlavní nádraží, często w skrócie Praha hl.n), gdzie możesz się przesiąść na linię C metra. Kup bilet na stoisku informacji o transporcie publicznym na lotnisku lub bezpośrednio u kierowcy autobusu. Dla dużych sztuk bagażu, wymagany jest bilet.

Dla przylotów w nocy, wsiądź w autobus nocny 510 do Divoká Šárka, a następnie przesiądź się na nocnym tramwaj linii 51 do centrum.

Pociąg

SuperCity (Pendolino), EuroCity i InterCity to szybkie pociągi docierające do głównego dworca kolejowego. Jest centralnie położony, tuż na wschód od dzielnic Stare i Nowe Miasto w Pradze 1. Stąd odchodzą również pociągi do większości dużych czeskich miast, jest tu również stacja metra dla linii C i kilka połączeń tramwajowych.

Autobus

Dworzec autobusowy Praha Florenc jest głównym dworcem dla międzynarodowych i krajowych przewoźników autokarowych, znajduje się na północ od głównego dworca kolejowego. Nie jest jednak zintegrowany z linią C metra ani tramwajami.

Możesz kupić bilet jednorazowy, który jest ważny przez 90 minut od momentu skasowania u kierowców autobusów, ale taniej jest kupić 30-minutowy lub bilet 90-minutowy w żółtym automacie biletowym, kiosku ruchu lub w informacji turystycznej. Mogą one być stosowane w każdym rodzaju transportu publicznego i są wazne do 30 lub 90 minut od momentu skasowania.

Język: Językiem urzędowym jest język czeski. Angielski jest powszechnie używany

Waluta: korona czeska (Korona) (CZK)

Napięcie: 230v. Gniazda elektryczne standardowe.

Strefa czasowa: czas środkowoeuropejski (CET)

Numery kierunkowe: +420 dla Republiki Czeskiej, 2 dla Pragi

Poczta: Główny urząd pocztowy znajduje się przy Jindřišská 14 (tuż przy Placu Wacława), Praga 1. Tel: 221 131 111.

Szpital:

Większość aptek (Lékárny) są na Nowym Mieście: Dr. Max Lékárna, Vodickova 40 (przy Placu Wacława), Praga 1. Tel: 224 235 847

24-godzinny dyżur lekarski dostępny w Centre Prague International, Vodickova 28, 3 wejście, 2 piętro, Praga 1 
Tel: 224 220 040 (dyżur całodobowy): 603 433 833

Informacja turystyczna:

Rynek Staromiejski, Stare Miasto, Praga 1 Tel: 221 714 714

Godziny otwarcia

Sklepy są otwarte w godzinach od 9 do 20 lub nawet później. Bary zamykane są około 22lub północy, choć niektóre są otwarte dłużej.

Numery alarmowe: 112 dla wszystkich służb, i 158 dla policji

Dzielnice

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Rosemary

Nasze atuty: 1 minuta drogi na piechotę do Placu Wacława 2 minuty drogi na piechotę do głównej stacji kolejowej Praha hl.n. 5 minut drogi na piechotę do Rynku Staromiejskiego 10 minut drogi do Mostu Karola Bezpieczna dzielnica Pragi

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Downtown

Największe atrakcje, o znaczeniu historycznym znajdują się w zasięgu spaceru od hostelu, w naszym sąsiedztwie także modne nocne kluby. Nasz hostel i pensjonat znajdują się przy najpopularniejszej ulicy w Pradze - Národní třída, w niedawno odnowionym budynku. Hostel i pensjonat Downtown znajdują się w historycznej części Pragi, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO, 5 minut od Placu Wacława, 10 minut od Rynku Starego Miasta i Mostu Karola. Najbliższa stacja metra Národní Třída (linia żółta).

Hostel Hostele i Schroniska - I'M Easy Housing Hostel

We are located in Prague 2, very close to the Vysehrad Castle a historical fort located In the City of Prague. In our vicinity you can find a lot of amazing bars and restaurant as well beautiful city parks such Folimanka park.

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Prague Metro Strizkov Hostel

The A&O Prague Metro Strizkov is situated in the district Strizkov and is only 5 minutes away from the metro station Strizkov. It takes merely 15 minutes from the hotel to the city centre. With its central location, you can easily get to the hostel by car, coach, train or other public means of transport which makes it a perfect base for trips to the „golden city“.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel One Home

Hostel One Home jest idealnie położony w samym sercu Pragi, w odległości spaceru od głównych atrakcji, jedna ulica z dala od łóżka Prochowa! Bunk i wspólną łazienką z pościel. Hostel One Home gospodarzem 42 łóżek podzielonych na 6 mieszanej dorms....Hostel One Home jest idealnie położony w samym sercu Pragi, w odległości spaceru od głównych atrakcji, jedna ulica z dala od łóżka Prochowa! Bunk i wspólną łazienką z pościel. Hostel One Home gospodarzem 42 łóżek podzielonych na 6 mieszanej dorms....

Hostel Hostele i Schroniska - Sir Toby's Hostel

Schowany przełomie bębnowej Wełtawy leży pokornych sąsiedztwo Holešovice. Jego 'przemysłowej przeszłości tego czasu przeszedł w biznesowej i mieszkalnej dzielnicy, której spokojny charakter przeczy pobliżu centrum (10 min tramwajem od hotelu). To tutaj, że Sir Toby jest located. Sir Toby podtrzymuje...Schowany przełomie bębnowej Wełtawy leży pokornych sąsiedztwo Holešovice. Jego 'przemysłowej przeszłości tego czasu przeszedł w biznesowej i mieszkalnej dzielnicy, której spokojny charakter przeczy pobliżu centrum (10 min tramwajem od hotelu). To tutaj, że Sir Toby jest located. Sir Toby podtrzymuje...

Hostel Hostele i Schroniska - PLUS Prague Hostel

Hostel czy Hilton? PLUS Prague Hostel podnosi standardy dla wszystkich hosteli w Europie. Oferujemy 540 łóżek w dużych, jasnych i przestronnych pokojach z ogromnymi oknami. We wszystkich pokojach znajduje się prysznic i toaleta. Oferujemy gościom salon z dużymi wygodnymi kanapami...Hostel czy Hilton? PLUS Prague Hostel podnosi standardy dla wszystkich hosteli w Europie. Oferujemy 540 łóżek w dużych, jasnych i przestronnych pokojach z ogromnymi oknami. We wszystkich pokojach znajduje się prysznic i toaleta. Oferujemy gościom salon z dużymi wygodnymi kanapami...

Hostel Hostele i Schroniska - Sokolska Youth Hostel

Witajcie! Hostel Sokolská znajduje się w świetnej okolicy - W CENTRUM PRAGI. Zajmuje doskonale wyposażony, zabytkowy budynek – 50 m od stacji metra 'I. P. Pavlova' (trasa C). Tylko pięć minut spacerem do pl. Wacława (Václavské náměstí) –...Witajcie! Hostel Sokolská znajduje się w świetnej okolicy - W CENTRUM PRAGI. Zajmuje doskonale wyposażony, zabytkowy budynek – 50 m od stacji metra 'I. P. Pavlova' (trasa C). Tylko pięć minut spacerem do pl. Wacława (Václavské náměstí) –...

Hostel Hostele i Schroniska - Jump In Hostel

Jump In Hostel offers rooms with different capacity. Free WiFi Shared Kitchen Living Rooms Yard Shared Bathrooms Pet Friendly Friendly Staff at your disposal 24/7 Jump In is located in Prague 3, it is ony 20 minutes walk from the...Jump In Hostel offers rooms with different capacity. Free WiFi Shared Kitchen Living Rooms Yard Shared Bathrooms Pet Friendly Friendly Staff at your disposal 24/7 Jump In is located in Prague 3, it is ony 20 minutes walk from the...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Ananas

O us Welcome Hostel Ananas, nowo otwarty hostel na Placu Wacława. Znasz nas już od hostelu mango i Hostel Orange. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci cieszyć się pobytem w Pradze pełnią życia, dostarczając taniej, ale czyste i przytulne pokoje w...O us Welcome Hostel Ananas, nowo otwarty hostel na Placu Wacława. Znasz nas już od hostelu mango i Hostel Orange. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci cieszyć się pobytem w Pradze pełnią życia, dostarczając taniej, ale czyste i przytulne pokoje w...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Orange

Hostel Orange w Pradze, jest niedrogiego ans fajny hostel w centrum Prague. In w centrum miasta, nie trzeba transportu publicznego, ponieważ w ciągu kilku minut można dotrzeć zegar astronomiczny na głównym placu Starego Miasta, zaledwie wędrować po wąskich krętych brukowanych...Hostel Orange w Pradze, jest niedrogiego ans fajny hostel w centrum Prague. In w centrum miasta, nie trzeba transportu publicznego, ponieważ w ciągu kilku minut można dotrzeć zegar astronomiczny na głównym placu Starego Miasta, zaledwie wędrować po wąskich krętych brukowanych...

Hostel Hostele i Schroniska - Chili Hostel

Chili Hostel skały. Przeglądaj i cieszyć Praga, Ludzie, Strony od naszego hostelu Hot Spot w centrum Pragi 1 - centrum prague. It jest centralnie położony, większej hostelu i ze względu na nasze położenie w otoczeniu zabytków, restauracji, pubów, klubów i...Chili Hostel skały. Przeglądaj i cieszyć Praga, Ludzie, Strony od naszego hostelu Hot Spot w centrum Pragi 1 - centrum prague. It jest centralnie położony, większej hostelu i ze względu na nasze położenie w otoczeniu zabytków, restauracji, pubów, klubów i...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel HomeR

Całkowicie mają najlepsze miejsce w historii !! Nasz hostel mieści się w zabytkowym budynku z 16 wieku z renesansowym sufitem. Jest doskonale położony w odległości spaceru od większości największych hot spotów na całym Pradze. Jesteśmy 150 metrów od Rynku Starego...Całkowicie mają najlepsze miejsce w historii !! Nasz hostel mieści się w zabytkowym budynku z 16 wieku z renesansowym sufitem. Jest doskonale położony w odległości spaceru od większości największych hot spotów na całym Pradze. Jesteśmy 150 metrów od Rynku Starego...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel City Center

darmowy internet darmowe WiFi darmowe mapy miasta darmowa pościel darmowa goróca woda darmowa przechowalnia bagażu darmowe zamawianie Taxi barak ukrytych kosztów dostęp do budynku 24h Hostel City Center znajduje się w samym centrum Pragi, 4 min. piechotą od Placu Wacława....darmowy internet darmowe WiFi darmowe mapy miasta darmowa pościel darmowa goróca woda darmowa przechowalnia bagażu darmowe zamawianie Taxi barak ukrytych kosztów dostęp do budynku 24h Hostel City Center znajduje się w samym centrum Pragi, 4 min. piechotą od Placu Wacława....

Hostel Hostele i Schroniska - Czech Inn Hostel

Brawa dla jego nowoczesny design, luksusowe udogodnienia i wyjątkową czystość, Czech Inn jest niezmiennie jednym z praskich najlepiej ocenianych hosteli i jest jedynym projektantem hostel w Pradze. Mieszczący się w pięknie odrestaurowanym budynku 19 wieku, Czech Inn oferuje szeroki wybór...Brawa dla jego nowoczesny design, luksusowe udogodnienia i wyjątkową czystość, Czech Inn jest niezmiennie jednym z praskich najlepiej ocenianych hosteli i jest jedynym projektantem hostel w Pradze. Mieszczący się w pięknie odrestaurowanym budynku 19 wieku, Czech Inn oferuje szeroki wybór...

Hostel Hostele i Schroniska - Emma Hostel

Stop!! Już znalazłeś to, czego szukałeś!! Emma Hostel jest idealnym miejscem nawet dla tych najbardziej wymagających i wybrednych. Znajduje się w centrum Pragi, tylko 3 min. od placu Karola i 10 min. od Mostu Karola. Jeżeli będziesz chciał zabalować w...Stop!! Już znalazłeś to, czego szukałeś!! Emma Hostel jest idealnym miejscem nawet dla tych najbardziej wymagających i wybrednych. Znajduje się w centrum Pragi, tylko 3 min. od placu Karola i 10 min. od Mostu Karola. Jeżeli będziesz chciał zabalować w...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Marabou Prague

Hostel Marabou Prague to jeden z najlepszych hosteli w Pradze. 15 min. od wszystkich najważniejszych rzeczy w Pradze. Marabou znajduje się w dzielnicy Zizkov, słynnej także z ogromnej ilości klubów, pubów, barów. Oferujemy: • śniadanie Buffet- 2 Euros • darmowa...Hostel Marabou Prague to jeden z najlepszych hosteli w Pradze. 15 min. od wszystkich najważniejszych rzeczy w Pradze. Marabou znajduje się w dzielnicy Zizkov, słynnej także z ogromnej ilości klubów, pubów, barów. Oferujemy: • śniadanie Buffet- 2 Euros • darmowa...

Hostel Hostele i Schroniska - Fontana

O us The nowo otwarty hostel Fontana to dobry, przyjazny i niedrogi hostel, który znajduje się w pobliżu centrum Pragi, w neighbor. From mieszkaniowej lotniska, hostel Fontana położony jest w pobliżu zabytkowej Pragi centre. Close do hostelu znajdą Państwo duża...O us The nowo otwarty hostel Fontana to dobry, przyjazny i niedrogi hostel, który znajduje się w pobliżu centrum Pragi, w neighbor. From mieszkaniowej lotniska, hostel Fontana położony jest w pobliżu zabytkowej Pragi centre. Close do hostelu znajdą Państwo duża...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Lipa

Hostel Lipa posiada 6 pokoi z rocznika mebli. Pokój Blue (6 łóżek) oraz Zielony pokój (6 łóżek) są mieszane akademików i czerwone pokój (6 łóżek) jest kobietą w akademiku. If chcą więcej prywatności, oferuje trzy prywatne pokoje: Żółte i Vermillion...Hostel Lipa posiada 6 pokoi z rocznika mebli. Pokój Blue (6 łóżek) oraz Zielony pokój (6 łóżek) są mieszane akademików i czerwone pokój (6 łóżek) jest kobietą w akademiku. If chcą więcej prywatności, oferuje trzy prywatne pokoje: Żółte i Vermillion...

Hostel Hostele i Schroniska - Cosmopole Hostel

Cosmopole Hostel oferuje Państwu pobyt w (dwa łóżka) pokoje prywatne, 4 osobowe pokoje, 6 osobowe pokoje, 8beds pokoi, 10 miejsc noclegowych pokoje, 12 łóżek room. Located na wschodzie do starego budynku sądu, gdzie Kafka trudzili dala, na południe na zielonej... Cosmopole Hostel oferuje Państwu pobyt w (dwa łóżka) pokoje prywatne, 4 osobowe pokoje, 6 osobowe pokoje, 8beds pokoi, 10 miejsc noclegowych pokoje, 12 łóżek room. Located na wschodzie do starego budynku sądu, gdzie Kafka trudzili dala, na południe na zielonej...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Mango

Hostel Mango Pragi znajduje się zaledwie kilka metrów od Mostu Karola, w samym sercu historycznego centrum Prague. That jest gdzie znajdą Państwo Hostel 'Mango', połączenie nowoczesnych usług, w fantastycznej lokalizacji i swobodnej comfort. Almost wszystko nasze pokoje są wykonane w...Hostel Mango Pragi znajduje się zaledwie kilka metrów od Mostu Karola, w samym sercu historycznego centrum Prague. That jest gdzie znajdą Państwo Hostel 'Mango', połączenie nowoczesnych usług, w fantastycznej lokalizacji i swobodnej comfort. Almost wszystko nasze pokoje są wykonane w...

Hostel Hostele i Schroniska - Welcome Hostel and Apartments Prague

Welcome Hostel and Apartments Prague is one of the brightest and charming hostels in the city. This hostel offers 1) Three and Seven Bed Dormitory Rooms 2) Private Rooms with Shared Bathrooms 3) One and Two Bedroom Apartments We offer...Welcome Hostel and Apartments Prague is one of the brightest and charming hostels in the city. This hostel offers 1) Three and Seven Bed Dormitory Rooms 2) Private Rooms with Shared Bathrooms 3) One and Two Bedroom Apartments We offer...

Hostel Hostele i Schroniska - Brix Hostel

Brix Bar & Hostel to nowy hostel w Pradze; Jest prowadzony przez byłych pracowników hostelu, którzy zdecydowali się otworzyć swój własny i niepowtarzalny Bery hostel. With łącznie 13 pokoi, zapewnia szeroką gamę możliwości zakwaterowania: akademiki 6-osobowe, wieloosobowe 8-osobowe, akademiki 12-osobowe,...Brix Bar & Hostel to nowy hostel w Pradze; Jest prowadzony przez byłych pracowników hostelu, którzy zdecydowali się otworzyć swój własny i niepowtarzalny Bery hostel. With łącznie 13 pokoi, zapewnia szeroką gamę możliwości zakwaterowania: akademiki 6-osobowe, wieloosobowe 8-osobowe, akademiki 12-osobowe,...

Hostel Hostele i Schroniska - Old Prague House

Nasze pyszne śniadanie serwowane jest w sali jadalnej lub hostel w dobrej pogody na terrace. There są mini-market z bistro i czeska restauracja w tych samych pomieszczeniach building. 6 ze wspólnymi łazienkami, 2 pokoje z łazienką, jeden pokój dwuosobowy typu...Nasze pyszne śniadanie serwowane jest w sali jadalnej lub hostel w dobrej pogody na terrace. There są mini-market z bistro i czeska restauracja w tych samych pomieszczeniach building. 6 ze wspólnymi łazienkami, 2 pokoje z łazienką, jeden pokój dwuosobowy typu...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - Pension Ross Praha

Pension Ross Prague to świetne miejsce na pobyt w Pradze. Zlokalizowany jest w ciechej dzielnicy mieszkalnej blisko centrum. W naszym relaksującym i rodzinnym B&B/Hotelu/Pensjonacie możecie skorzystać z bezpiecznego podziemnego garażu lub zaparkować auto obok hotelu w ogrodzie. Dzięki położeniu obok...Pension Ross Prague to świetne miejsce na pobyt w Pradze. Zlokalizowany jest w ciechej dzielnicy mieszkalnej blisko centrum. W naszym relaksującym i rodzinnym B&B/Hotelu/Pensjonacie możecie skorzystać z bezpiecznego podziemnego garażu lub zaparkować auto obok hotelu w ogrodzie. Dzięki położeniu obok...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Dakura

O us Our rocznika hostelu Dakura (od 2011 roku) znajduje się w budynku dawnej łaźni miejskiej (zbudowany w 1922) i posiada 60 przestronne pokoje prywatne (130 łóżek) w 5 piętrach. Hostel Dakura posiada doskonałą lokalizację w cichej i luksusowych części...O us Our rocznika hostelu Dakura (od 2011 roku) znajduje się w budynku dawnej łaźni miejskiej (zbudowany w 1922) i posiada 60 przestronne pokoje prywatne (130 łóżek) w 5 piętrach. Hostel Dakura posiada doskonałą lokalizację w cichej i luksusowych części...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Florenc

Florenc Hostel Praga jest nowa oferta dla tych, którzy chcą mieć przyjemny, niezapomniany pobyt i cieszyć się z ich wizyty w Pradze. Doskonała lokalizacja, prywatność, czystość, bezpieczeństwo i pomocny personel na pewno są nasze mocne atuty. Od marca 2013 oferujemy...Florenc Hostel Praga jest nowa oferta dla tych, którzy chcą mieć przyjemny, niezapomniany pobyt i cieszyć się z ich wizyty w Pradze. Doskonała lokalizacja, prywatność, czystość, bezpieczeństwo i pomocny personel na pewno są nasze mocne atuty. Od marca 2013 oferujemy...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.