Schroniska Młodzieżowe w mieście Bruksela

Bruksela - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Bruksela na Hostele.com. Bruksela - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Bruksela.

Hostel Hostele i Schroniska - Brussels Hello Hostel

Położony w pobliżu stacji metra Simonis, fabryki Godiva Chocolate i bazyliki Koekelberg. W pobliżu znajduje się również piekarnia, apteka, pralnia, supermarket i restauracje. Znajdujemy się zaledwie 7 minut metrem od centrum Brukseli

Hostel Hostele i Schroniska - MEININGER Hostel Brussel City Center

This hostel is set in what once was an old brewery and boasts a carbon netural footprint in its operations. The central location means all the major tourist attractions are close by and easily accessible via public transport. While you stay here, be sure to check out the Grote Markt and Manneken Pis.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Sleephere Guesthouse Brussels

Znajdujemy się w najbardziej okazałym osiedlu położonym w górnej części miasta, w okolicy zwanej Botanique, obok ogrodów botanicznych. Ta posiadłość z 1830 roku została zbudowana przez rodzinę arystokratyczną w tym samym roku, w którym Belgia została uznana za niezależną. "Botanique" to także słynna sala koncertowa w Brukseli. Wszystkie główne strony w odległości spaceru.

Hostel Hostele i Schroniska - Train Hostel

Okolica jest bardzo spokojna i zielona z piękną architekturą. Tylko 100 m od stacji Schaerbeek i 15 minut od Gare du Midi. Blisko centrum miasta, tylko 10-15 minut tramwajem lub pociągiem. Łatwy dostęp do większości atrakcji turystycznych, bezpośredni tramwaj albo do Atomium, mini Europa lub niesamowity park du Cinquantenaire ... Jest duży park (Josaphat Park) dla biegaczy w zaledwie 10 minut spacerem. Dzielnica handlowa i małe sklepy nocne zaledwie 5 minut spacerem.

Hostel Hostele i Schroniska - Van gogh youth hostel city centre

zamknięte na wszystkie udogodnienia, 5 minut od komisji UE, 5 minut spacerem od muzeum komiksów, 10 minut od pałacu królewskiego itp.

Hostel Hostele i Schroniska - Auberge des 3 Fontaines

Najzieleńsze schronisko młodzieżowe w Brukseli graniczy z lasem Soignes, a do centrum miasta jest 15 minut metrem (plus 10 minut spacerem lub 3 minuty autobusem od stacji metra).

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Nie zapomnij ani nie drukuj ponownie potwierdzenia rezerwacji.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.