Schroniska Młodzieżowe w mieście Wiedeń

Wiedeń - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Wiedeń na Hostele.com. Wiedeń - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Wiedeń.

Witamy we Wiedniu

Co tam widać za oknem pokoju hostelowego? Są szanse, że to pałac. Można poczuć, że jeden pałac znajduje się na każdej ulicy w Wiedniu. To kulturalne centrum Europy, gdzie widoczny jest wpływ rządów Habsburgów, stolica Austrii szczyci się bogactwem architektury, od klasyki, po nowoczesność, widoczne jest to w eleganckich kawiarniach czy restauracjach. Turyści kochają to łatwo dostępne do zwiedzania centrum, jego bogactwo kulturowe, dostępność sztuki, muzyki oraz - oczywiście - jego dostępność tanich hosteli. Chociaż nie znajdziemy schroniska na każdej ulicy, to jednak wybór jest ogromny. Zdecyduj się na hostel w centrum miasta, aby zwiedzić słynne Innere Stadt, znajdujące się przy Katedrze św Szczepana; lub hostele w śródmieściu aby cieszyć się elegancką Leopoldstadt podzieloną przez rzekę Dunaj. Stolica Austrii to jedno z najbardziej dynamicznych w Europie miast, gdzie i miłośnik kultury nowoczesnej jak i z dawniejszych lat znajdzie coś dla siebie; każdy zaciekawiony podróżny odkryje tu coś dla siebie

Spacery po miejskich parkach

We Wiedniu nic nie można robić połowicznie. Jego parki są takozdobne i przyjemne, jak tyko można sobie wyobrazić. Wydostań się z hostelu i zwiedzaj kilka -odwiedźVolksgarten dla róż, Stadtpark dla zabytków i Burggarten dla podziwianiapięknej secesyjnej szklarni.

Odwiedzając zmarłych

Wiedeńskie groby są prawie tak pięknejak jego pałace. Bogactwo obelisków, zdobione posągi i mauzolea warto podziwiać na cmentarzu głównym i przy kościele Świętego Marka, a przede wszystkim warto zobaczyć grobysłynnych kompozytorów i pisarzy.

Odkrywanie sztuki nowoczesnej

Większość muzeów w Wiedniuoferuje bardzo drogi wstęp i opróżnia twoją kieszeń tak szybko, nim zdąrzyszpowiedzieć, Kunsthistoriches. Więc jeśli jesteś turystą z niewielkim budżetem, wybierz się do MUSA, galerii sztuki współczesnej, która jest całkowicie bezpłatna. Sprawdź takżew jakie dni muzea we Wiedniu oferują zniżki.

Adres: Felderstraße 6-8, 1010 Vienna

Pałac Hofburg

To więcej niż tylko pałac, Hofburg to kompleks wspaniałych budowli w którym mieszczą się apartamenty cesarskie, muzea, biblioteki, sale koncertowe, a nawet kryta szkoła jazdy konnej.

Adres: Michaelerkuppel, 1010 Vienna

Muzeum Historii Sztuki w Wiedniu

Znajuje sie na terenie PałacuHofburg, a do prezentowanej tu kolekcji należą głównie dzieła sztuki starożytnej, a ponadto można tu podziwiaćnajwiększą liczbę obrazów Bruegla na świecie. Arcydzieło znajdziesz nakażdym rogu.

Adres: Maria-Theresien-Platz, 1010 Vienna

Pałac Schönbrunn

Znajduje się poza miastem w odległości kilku kilometrów, spodziewaj się tam tłumów turystów,ale ta letnia rezydencja Habsburgów jest tak ekstrawagancka, że nie da się jej przegapić.

Adres: Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Vienna

Katedra św. Szczepana w Wiedniu

Kiedy już zameldujesz siew hostelu, głowy, rozpocznij zwiedzanie miasta od tej katedry. Ikona wiedeńskiej architektury znajduje się w sercu miasta. Została zniszczonaw czasie II wojny światowej i odbudowana w zaledwie siedem lat, co czyni, ten jeden z najwybitniejszych europejskich domów modlitwy jeszcze bardziej niesamowitym.

Adres: Stephansplatz 3, 1010 Vienna

KunstHausWien

Jeśli masz już dość oglądania wystaw w stylu starożytnym a masz jeszczetrochę czasu, zajrzyj doKunstHausWien gdziefaliste linie i wyraziste kolory zaprojektowane przez Friedensreicha Hundertwassera zdobiągalerię. To punkt spotkań dla wieluartystycznych gatunków o bardziej nowoczesnej wrażliwości. Spodziewaj się, że spotkasz tu innych turystów z twojego hostelu.

Adres: Untere Weißgerberstraße 13, 1030 Vienna

Innere Stadt (Dzielnica 1)

Główne centrum miasta,gdzie deptaki prowadzią turystów dokatedr, oper i, oczywiście, pałaców. Jesttu tyle atrakcji, żemożliwe,że możliwe, że cały swój pobyt poświęcisz na jej zwiedzanie.

Döbling (Dzielnica 19)

Warto wyruszyć poza centrum miasta do dzielnicy pełnej winnic, które pokrywająwzgórza Döbling na Północnym Zachodzie, gdzie można poczuć się bardziej jakby przebywało się na wsi a nie gwarnym mieście. Wybierz cichszą Nussdorf ponad zatłoczone Grinzingu. Prawdziwy odpoczynek od miasta i hostelowego pokoju.

Landstrasse (Dzielnica 3)

Próbuje rywalizować z sąsiednią Innere Stadt o sympatię turystów, trzecia. dzielnicy Wiednia, podobnie jak poprzedniczka jest bogata w atrakcje. To tutaj znajdziesz Belweder i Pałac Schwarzenberg, a także spokojny park miejski. Znajduje się tukilka dobrych tanich hosteli w części zachodniejw Favoriten.

Bal sylwestrowy

Wiedeń, miasto, gdzie narodził się walc, organizuje setki balówkażdego roku. Zacznij oszczędzaćpieniądze, wypożyćsmoking czy suknię, i świętuj nowy rok w najbardziej elegancki sposób z możliwych.

Adres: Hofburg Palace, Michaelerkuppel, 1010 Vienna

Kino pod gwiazdami (czerwiec)

Odbywa się na świeżym powietrzu na Placu Karola, w czerwcu, darmowy festiwal filmowy, pokazuje zarówno hollywoodzkie filmy jak i austriackie produkcje a do tego jegoprzy kościele ŚwiętegoŚwiętego Karola czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Adres: Karlsplatz, Vienna

Maraton Wiedeński (marzec)

Przebiegnięcie maratonu to nie bułka z masłem, ale nie ma wiele ładniejszychmiejsc na świecie, aby to zrobić, niż właśnie Wiedeń, a piękno miasta sprawia, że biegacze przybywają tu tak tłumnie. Nawet jeśli nie są konkurencyjne imprezy, atmosfera jest tu fantastyczna.

Adres: Heldenplatz, 1010 Wien, Austria

Bal życia (maj)

Bal majowy jest w zupełnie innym stylu- i, musimy przyznać, trochę bardziej przyjazny wyluzowanym turystów- to Life Ball, który ma miejsce w maju, jest to impreza charytatywna, której celem jest wspieranie osób chorych na AIDS, stara się przełamać tabu z łącząc to z żywiołowym imprezowaniem. Upewnij się, czy twój kostium jest odpowiednio kolorowy.

Adres: Wien Rathaus, Friedrich-Schmidt-Platz 1, 1010 Vienna

Jarmark bożonarodzeniowy (grudzień)

Pomimo zimna, okres świąt Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych momentów by zarezrwować nocleg w hostelu w Wiedniu. Zapach cynamonu i grzane wino rozprzestrzenia się pocałym mieście, jakstraganyrynku świątecznego, które na ten czas opanowują miasto.Szukajich przy pałacachSchönbrunn i Belvedere, Karlsplatz, Spittelbergu i wielu innych atrakcjach.

Festiwal w Wiedniu (maj - czerwiec)

W mieście o tak bogatej kulturze, należy się spodziewać, że ten coroczny festiwal powinien obfitować w tańce, teatr i muzykę. Ma miejscew maju i czerwcu, a jego uroczyste otwarcie ma miejscena świeżym powietrzu koncertem przy Pałacu Schönbrunn.

Adres: Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Vienna

Wiedeński festiwal jazzowy

Wiedeń tonie tylko twórczość Straussa i Mozarta - Wiedeń zamienia się w stolicę jazzu nadwa tygodnie w lipcu zapraszającnajwiększe gwiazdy gatunku, które koncertują wnajbardziej spektakularnych miejscach miasta.

Donauinselfest

Odbywający się na wyspie, która rozciąga się wzdłuż Dunaju, darmowy festiwal na świeżym powietrzu przyciąga trzy miliony turystów w czerwcu, i to nie bez powodu: jest tu muzyka dla każdego, a atmosfera jest bardzo żywiołowa. Rezerwuj wcześniej, by znaleźć miejsca w schronisku.

Adres: Donauinsel, Austria

Naschmarkt

Rozciągający się wzdłuż rzeki, rynek z prawie 120 stoiskami to popularnyNaschmarkt gdzie sprzedawana jest żywności z całego świata. Mając tak wiele do wyboru, to marzenie dla łowców okazji i turystow, którzy są smakoszami.

Adres: Naschmarkt 1060 Vienna, Austria

Dzielnica: Wiedeń

Café Eiles

Wycieczka do Wiednia jmoże zostać uznana za niekompletną, jeśli nie zatrzymamysię na jednym z legendarnych kawiarni. Café Centraljest gigantyczna i zawszewypełniona turystami, Café Sacher przygotowuje wyśmienitesachertorte,, ale Cafe Eiles to ulubione miejsce na późne śniadanie.

Adres: Josefstädter Straße 2, 1080 Vienna

Dzielnica: Josefstadt

Pickwicks

Tenirlandzki pub oferuje niezwykle tanie jedzenie i piwo dla turystów podróżujących z niewielkim budżetem oraz obsługuje sprawnie gości międzynarodowych. Dodaje mu uroku atmosfera jak zbiblioteki, gdyż pełno tuksiążekustawionyc wzdłuż ścian, dzięki czemu można czytać podczas picia a nawet pożyczyć jedną do pokoju w schronisku.

Strona internetowa: http://www.pickwicks.at/

Adres: Marc-Aurel-Strasse 10-12, 1010 Vienna

Telefon: 01 5330182

Tunnel

Obiad zah 6 € - połączenie kuchni orientalnej z lokalną- i lokalizacja w pobliżu szkoły medycznej, czyni tąrestaurację numerem 1 wśród studentów. Jest stąd blisko do niektórych tanich hosteli na całym Josefstadt, a na dolnej sali zawsze pojawiają się lokalni artyści i dają koncerty na żywo.

Dzielnica: Josefstadt

Telefon: 01 9904400

Der Wiener Deewan

To miejsce spełnia wszystkie wymagania. Jest blisko od hosteli w Alsergrund i Rossau, serwuje tanie i smaczne posiłki- za każdą pozycję w menu, płacisz tyle ile uważasz. Pakistańska forma bufetu niedaje może szerokiego wyboru, ale za to smakuje izaspakaja głód.

Strona internetowa: http://deewan.at/

Adres: Liechtensteinstraße 10, 1090 Vienna

Dzielnica: Rossau

Telefon: 01 9251185

Zdjęcia: http://deewan.at/

Grelle Forelle

Mimo, że zaprasza wszystkich, Grelle Forelle ma ograniczone godziny otwarcia ado tego wnietypowy sposób nakłania doznalezienia go - podążajzgodnie ze znakami <> -by odszukać ten modny udergroundowy klub.

Strona internetowa: www.grelleforelle.com

Adres: Spittelauer Lände 12, 1090 Vienna

Zdjęcia: https://www.facebook.com/GrelleForelle

Flex

Każdej nocy prezentowany jest tuinny gatunk muzyki a bardzo dobre nagłośnienie czyni Flexmiejscem bardzo popularnym, które, przyciąga melomanów z całego świata.

Strona internetowa: www.flex.at

Adres: Augartenbrücke 1, 1010 Vienna

Dzielnica: Leopoldstadt

The Loft

W tym miejscu możemy wybrać w jakim klimacie chcemy przebywać- od gwarnejmuzyki tanecznej, przez małą kawiarnię z kameralnymi koncertami po gwarny bar - jest to jedno z najlepszych miejsc w mieście dla młodzieży.Spotkasz tu wielu turystów z twojego hostelu.

Strona internetowa: http://www.theloft.at/

Adres: Lerchenfelder Gürtel 37, 1160 Vienna

Dzielnica: Josefstadt

Telefon: 01 9477619

Fluc

Jeśli twoi znajomi zhostelu marzą by wyrać się na nocne imprezowanie, to to jest to miejsce. Grube betonowe ściany oznaczają, że dla odwiedzających Fluc wszystko jestdozwolone, a DJpodkręca głośność tak jak mu siepodoba, dając imprezowiczom długie, godziny zabawy do białego rana.

Strona internetowa: www.fluc.at

Adres: Praterstern 5, 1020 Vienna

Dzielnica: Leopoldstadt

Zum Gschupftn Ferdl

Totradycyjna winiarnia, której nie brak nowoczesności - a przynajmniej klimatu lat 80 -tych - tutaj znajdziesz połączenie stylu retro z dobrym winem;skosztuj lokalnych wyrobów.

Adres: Windmühlgasse 20, 1060 Vienna

Dzielnica: Mariahilf

Telefon: 01 966 30 66

Meinl am Graben

Dwa piętra gdzie serwuje się austrackiespecjały i przysmaki. Jeśli jesteś w hostelu z kuchniąale maszochotę wypróbować niektóre dania kuchni austriackiej, lub po prostu ochotę nabyć jakieś tradycyjne jedzenie jako pamiątke, jest to miejsce do odwiedzenia. Możesz spróbować wyrobóww kawiarni.

Strona internetowa: http://www.meinlamgraben.at/Home

Adres: Graben 19, 1010 Vienna

Telefon: 01 5323334

Time Travel Antiques Market - Ekazent Hietzing

Wyrusz z pokoju hostelowegoi zbuszuj w skarbach oferowanych na rynku przy Ekazent Hietzing, możesz tu kupić różnorodne pamiątkiod starych pocztówek do nieużywanych szyldów reklamowych. Rynek otwarty jest w każdą niedzielę przyRingstrassen Galerien i Ekazent Hietzing.

Strona internetowa: www.zeitrei.se

Adres: Hietzinger Hauptstraße 22, 1130 Vienna

Dzielnica: Hietzing

Rynek Time Travel Antiques - Ringstrassen Galerien

Wyskoczy ze schroniskai buszuj miejscu pełnym skarbów, gdzie można kupić dosłownie wszystkood starych pocztówek do nieużywanych szyldów reklamowych. Rynek otwarty jest w każdą niedzielę i mieści się między Ringstrassen Galerien i Ekazent Hietzing.

Strona internetowa: www.zeitrei.se

Adres: Kärntner Ring 3-7, 1010 Vienna

Lomography Embassy Shop

Czy wiesz, że lomografia- nurt w fotografii zbudowany wokół taniego rosyjskiego aparatu - rozpoczęła się w Austrii? Poznaj ogromny wybór zestawów i akcesoriów w tym sklepie, gdzie pracuje wielu ekspertów a odwiedzany jest przez wielu fotografów, miłośników stylu i artystów.

Strona internetowa: http://www.lomographyembassyvienna.com/

Adres: Kettenbrückengasse 20, 1040 Vienna

Telefon: 01 890 93 60

Zaopatrz się w Vienna Card

Oferująca bezpłatny przejazd każdym rodzajem komunikacjimiejskiej i zniżki do większości galerii, muzeów i budynków, karta jest niezbędna dla każdego turysty, który chce zapłacić mniej za wstępy do wielu atrakcji, kosztuje 90 € za48 godzin lub 21,90 € za 72 godziny.

Strona internetowa: www.wien.info

Czas zwiedzania

Ozdobny Ratusz Wiedeński, znany jako Rathaus, oferuje bezpłatne wycieczki z przewodnikiem w każdy poniedziałek, środę i piątek od13. Doskonały sposób na zwiedzanie jednego z najbardziej przyciągających wzrok budynków miejskich.

Wstań i rusz się

Będziesz musiał stać w kolejce by je kupić, ale bilety do Opery Wiedeńskiej kosztują3 € w dniu spektaklu.Tak, oznacza to, zmęczone nogi - ale przynajmniej będzie łatwiej ci znieść owacje na stojąco.

Lotnisko Vienna International posiada dobre połączenia z resztą kraju i z wieloma miastami europejskimi. Bezpośrednie połączenie pociągiem do stacji Wien-Mitte zapewnia dojazd do schroniska w centrum miasta w zaledwie 16 minut. Można skorzystać również z regularnych autobusów obsługiwanych przez Vienna AirportLines i Eurolines.

Kolej

Są dwa główne międzynarodowe stacje w Wiedniu: Westbanhof, obsługująca połączenia do północnej i zachodniej Europy, jak również między innymi częściami Austrii i Südbanhof obsługująca połączenia do Włoch, południowej Austrii i Europy Wschiodniej.

Autobus

Komunikacja autobusowa jest w ciągłym ruchu, przemieszczając się z i do Wiednia, na terenie całej Austrii i do innych krajów Europy. Turyści przyjeżdżający autobusem mogą wysiąść na Vienna International Busterminal (VIB), który znajduje się 10 minut od centrum miasta. Znajduje się obok stacji metra Erdberg (linia U3).

Poruszanie się

Wiedeń posiada rozbudowany i efektywny systemu transportu publicznego, w tym tramwaje, autobusy i linie metra. Bilety (€ 2,20 za jeden, obowiązuje na każdy rodzaj komunikacji) można kupić na każdej stacji metra, a także w kioskach lub na autobusie lub tramwaju (za dodatkowe 10 centów). Bilety muszą być skasowane, albo w kasownikach na stacji lub w autobusie czy tramwaju.

Język: niemiecki, ale angielski jest powszechnie używany.

Waluta: Euro

Napięcie: 220V

Strefa czasowa: CET (GMT + 1)

Numer kierunkowy: +43 dla Austrii, 1 w Wiedniu

Poczta: Fleischmarkt 19, +43 810 010100

Szpital: Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien, Währinger Gürtel 18-20, 1090 Wien +43 1 404000

Informacja turystyczna: Albertinaplatz / Maysedergasse, 1010 Wien, +43 1 24555

Typowe godziny otwarcia: 9 rano do 7 wieczorem

Numery alarmowe: 122 dla straży pożarnej, 133 dla policji i  144 dla pogotowia ratunkowego.

Punkty orientacyjne

Hostel Hostele i Schroniska - Vienna Travel Masters Hostel

Nasz hostel znajduje się 15 minut idąc pieszo od Pałacu Schönbrunn z ogrodami i słynnego ZOO w Wiedniu.

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Wien Hauptbahnhof Hostel

The A&O Wien Hauptbahnhof is located just 100 meters from the new central station where parts of the operation run since the summer of 2012 and will be fully operational in 2015. With this perfect connection the historic city centre with its numerous sights can be reached by foot in just a few minutes. The central location of the hostel and hotel is ideal for those arriving by car or train.

Hostel Hostele i Schroniska - A&O Wien Stadthalle Hostel

The A&O Wien is located just 900 meters or one underground station from the Westbahnhof train station. The historic city centre, with its numerous sights, is easy to reach due to the excellent connections. With its central location, the A&O is ideal for those traveling by car or with the train.

Hostel Hostele i Schroniska - Travel Homes

You can take a tram or bus direct to Belvedere Palace or to central Vienna.

Hostel Hostele i Schroniska - wombat’s CITY Hostels Vienna – the LOUNGE

W naszym hostelu Komfort, styl i budżet idą w parze! Najlepiej jest Blace odkryć Wiedeń. Niech wizyta pasek przenoszenia się w czasie ze skarbców atmosferze w stylu The Third Man! Ten wombats Hostel City - w salonie znajduje się tuż...W naszym hostelu Komfort, styl i budżet idą w parze! Najlepiej jest Blace odkryć Wiedeń. Niech wizyta pasek przenoszenia się w czasie ze skarbców atmosferze w stylu The Third Man! Ten wombats Hostel City - w salonie znajduje się tuż...

Hostel Hostele i Schroniska - Margareten Hostel

Zapraszamy do hostelu nowego Backpacker w Wiedniu - Margareten Hostel! Mamy 2 pokoje prywatne, 4-6 i 8 osobowy akademiki. Mamy dwóch płaskich TV-S, odtwarzacz DVD, domowego systemu rozrywki, podwórko za smokers. First wszystkim mamy 24 godziny odbioru w Margareten Hostel...Zapraszamy do hostelu nowego Backpacker w Wiedniu - Margareten Hostel! Mamy 2 pokoje prywatne, 4-6 i 8 osobowy akademiki. Mamy dwóch płaskich TV-S, odtwarzacz DVD, domowego systemu rozrywki, podwórko za smokers. First wszystkim mamy 24 godziny odbioru w Margareten Hostel...

Hostel Hostele i Schroniska - MEININGER Hotel Vienna Central Station

Znajdujemy się na ulicy handlowej Favoritenstrasse nie daleko od centrum miasta. Można dotrzeć do Stephansdom, Hotel Sacher lub Staatsoper przez U-Bahn w zaledwie 10 minut, a zamek Schönbrunn w 15 minut. U-Bahn Station Keplerplatz na linii U1 jest praktycznie na...Znajdujemy się na ulicy handlowej Favoritenstrasse nie daleko od centrum miasta. Można dotrzeć do Stephansdom, Hotel Sacher lub Staatsoper przez U-Bahn w zaledwie 10 minut, a zamek Schönbrunn w 15 minut. U-Bahn Station Keplerplatz na linii U1 jest praktycznie na...

Hostel Hostele i Schroniska - Wombat’s CITY Hostels Vienna – the NASCHMARKT

Centralnie położony bezpośrednio przy wiedeńskim Naschmarkt . W marcu 2011, Wombats otworzył drzwi do swojego trzeciego schroniska w Wiedniu. Bez względu na to , gdzie chcesz spędzić swój czas w Wiedniu , od Wombats City Hostel Vienna w "The Naschmarkt...Centralnie położony bezpośrednio przy wiedeńskim Naschmarkt . W marcu 2011, Wombats otworzył drzwi do swojego trzeciego schroniska w Wiedniu. Bez względu na to , gdzie chcesz spędzić swój czas w Wiedniu , od Wombats City Hostel Vienna w "The Naschmarkt...

Hostel Hostele i Schroniska - a and t Holiday Hostel

Nowo otwarty a & t Holiday Hostel jest jednym z najnowocześniejszych schronisk młodzieżowych w Wiedniu z fantastyczną lokalizacją i dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Oznacza to szybki dostęp do zabytków miasta. Katedra św Szczepana, na przykład, znajduje się w odległości zaledwie 11...Nowo otwarty a & t Holiday Hostel jest jednym z najnowocześniejszych schronisk młodzieżowych w Wiedniu z fantastyczną lokalizacją i dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi. Oznacza to szybki dostęp do zabytków miasta. Katedra św Szczepana, na przykład, znajduje się w odległości zaledwie 11...

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel Hütteldorf

Hostel Hütteldorf to pierwsze schronisko młodzieżowe w Austrii. Znajduje się niedaleko zielonego i spokojnego parku otoczonego wieloma ścieżkami pieszymi i rowerowymi, kilka kroków od głównych atrakcji Wiednia. Wszyscy członkowie personelu są wielojęzyczni i odpowiedzą z ogromną chęcią na wszystkie pytania...Hostel Hütteldorf to pierwsze schronisko młodzieżowe w Austrii. Znajduje się niedaleko zielonego i spokojnego parku otoczonego wieloma ścieżkami pieszymi i rowerowymi, kilka kroków od głównych atrakcji Wiednia. Wszyscy członkowie personelu są wielojęzyczni i odpowiedzą z ogromną chęcią na wszystkie pytania...

Hostel Hostele i Schroniska - Palace Hostel - Schlossherberge

Palace Hostel, znany również jako Schlossherberge jest chyba w najlepszym miejscu w Wiedniu, a na pewno w najpiękniejszym miejscu! Hej, oferujemy pokoje z pięknym widokiem, ale jesteś w centrum miasta, zaledwie w ciągu 20 minut. The Palace Hostel - Schlossherberge...Palace Hostel, znany również jako Schlossherberge jest chyba w najlepszym miejscu w Wiedniu, a na pewno w najpiękniejszym miejscu! Hej, oferujemy pokoje z pięknym widokiem, ale jesteś w centrum miasta, zaledwie w ciągu 20 minut. The Palace Hostel - Schlossherberge...

Hotel Hostele i Schroniska - MEININGER Wien Downtown Franz

MEININGER Hotel Vienna Downtown Franz znajduje się w tętniącym życiem Leopoldstadt, drugiej dzielnicy Wiednia, pomiędzy Kanałem Dunaju i Dunaju. Tutaj, w dawnej dzielnicy żydowskiej, a jednym z najbardziej popularnych obszarów miejskich, można znaleźć obszerne tereny zielone i Karmeliter rynku z...MEININGER Hotel Vienna Downtown Franz znajduje się w tętniącym życiem Leopoldstadt, drugiej dzielnicy Wiednia, pomiędzy Kanałem Dunaju i Dunaju. Tutaj, w dawnej dzielnicy żydowskiej, a jednym z najbardziej popularnych obszarów miejskich, można znaleźć obszerne tereny zielone i Karmeliter rynku z...

Dom wczasowy- B&B Hostele i Schroniska - HappyHostel Vienna

HappyHostel w Wiedniu: cieszyć się domową i rodzinną atmosferę Prywatne pokoje (niektóre z łóżkami piętrowymi, wszystkie ze wspólną łazienką, toaletą i kuchnią). The ukochanej ulicy handlowej! Mariahilfer Straße znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Głównymi atrakcjami są niemal przez: By...HappyHostel w Wiedniu: cieszyć się domową i rodzinną atmosferę Prywatne pokoje (niektóre z łóżkami piętrowymi, wszystkie ze wspólną łazienką, toaletą i kuchnią). The ukochanej ulicy handlowej! Mariahilfer Straße znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Głównymi atrakcjami są niemal przez: By...

Hotel Hostele i Schroniska - MEININGER Wien Downtown Sissi

MEININGER Hotel Vienna Downtown Sissi znajduje się w Leopoldstadt, drugiej dzielnicy Wiednia, w pobliżu Karmeliter Market, tradycyjny rynku owoców i warzyw, gdzie można znaleźć wiedeńskie życie w rozkwicie: to miejsce spotkań artystów i barwna mieszanka ludzi. Istnieje wiele małych kawiarni,...MEININGER Hotel Vienna Downtown Sissi znajduje się w Leopoldstadt, drugiej dzielnicy Wiednia, w pobliżu Karmeliter Market, tradycyjny rynku owoców i warzyw, gdzie można znaleźć wiedeńskie życie w rozkwicie: to miejsce spotkań artystów i barwna mieszanka ludzi. Istnieje wiele małych kawiarni,...

Apartament Hostele i Schroniska - Appartements Ferchergasse

Witamy Appartements Ferchergasse! Jesteśmy firmą rodzinną i oferuje komfortowe apartamenty usytuowane w Wiedniu, niektóre nawet z tarasem, położony w centralnej Apartements location. All są w pełni wyposażone i atrakcyjnie urządzone. Oferują one wszystkie udogodnienia, aby Państwa pobyt był jak najbardziej...Witamy Appartements Ferchergasse! Jesteśmy firmą rodzinną i oferuje komfortowe apartamenty usytuowane w Wiedniu, niektóre nawet z tarasem, położony w centralnej Apartements location. All są w pełni wyposażone i atrakcyjnie urządzone. Oferują one wszystkie udogodnienia, aby Państwa pobyt był jak najbardziej...

Hostel Hostele i Schroniska - Westbahnhof Hostel One

Westbahnhof Hostel One is located next to Vienna’s main shopping street Mariahilfer Strasse and right around the corner from Westbahnhof. We have free & fast Wi-Fi in all rooms. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...Westbahnhof Hostel One is located next to Vienna’s main shopping street Mariahilfer Strasse and right around the corner from Westbahnhof. We have free & fast Wi-Fi in all rooms. All rooms are equipped with comfy beds (no bunk beds!), private...

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.