Camping w mieście Brighton

Brighton - Szukasz hostelu, taniego noclegu, apartamentu, stancji, Bed and Breakfast? Nie szukaj dalej, wszystkie dobre oferty są tutaj. Znajdź miasto Brighton na Hostele.com. Brighton - Jak tysiące ludzi co miesiąc, zarezerwuj swój hostel bezpiecznie w najlepszych cenach we wszystkich dzielnicach: w śródmieściu, modnych dzielnicach, dzielnicach studenckich, w pobliżu przystanku autobusowego, stacji kolejowej, lotniska i w pobliżu wszystkich atrakcji. - Brighton.

Hostel Hostele i Schroniska - Hostel The Grapevine Seafront

Visitors are within easy reach of Brighton's various attractions and are sure to find a huge range of places to visit to cater for all tastes and needs.

Hostel Hostele i Schroniska - Smart Sea View Brighton Hostel

Znajdujemy się w Hove, bardzo blisko nas jest przyjemna restauracja, Marocco's, gdzie można zjeść najlepsze lody, o jakich tylko można zamarzyć, w odległości 200 metrów 3 bary oraz sklep Londis.

Hostel Hostele i Schroniska - Smart Brighton Beach

Nasza lokalizacja to nie jedyny nasz atut, dzięki któremu jesteśmy tak popularni. Hostel znajduje się przy West Street, z okien rozpościera się widok na morze i plażę a do tego wieczorem wystarczy kilka kroków by zasmakować nocnego życia. Ponadto w 5 minut można dojść do przystani, a modne restauracje i bary to nasze sąsiedztwo!

Hostel Hostele i Schroniska - Kipps Backpacker Brighton

Jesteśmy około 10 minut od dworca kolejowego. Wyjdź ze stacji i idź dalej wzdłuż Queens Road, na Church Street skręć w lewo i idź w dół, aż zobaczysz Kipps Brighton na końcu tej ulicy, naprzeciwko Royal Pavillion.

Właściciele hosteli i managerowie.
Zarejestruj swój hostel w naszym nowym systemie Extranet.

Skorzystaj z opcji "Zabierz mnie do hostelu" i już więcej się nie zgub.

Pobierz darmową aplikację rezerwowania hosteli.